Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, Galaxy Store Kullanıcı Arayüzünü Oyuna Daha Fazla Odaklanarak Güncelliyor

Güncelleme, Fortnite'ı Galaxy Store'da hala alabileceğinizi açıkça ortaya koyuyor.

Samsung, Galaxy Store’da ince ayarlar yapıyor ve uygulama mağazasının arayüzünde birkaç değişiklik yapıyor.

Bir Samsung Galaxy cihaz sahibiyseniz, uygulamaları ve oyunları indirmenin bir yolu olarak muhtemelen Galaxy Store’u kullanıyorsunuzdur, bu nedenle uygulamaları bulmayı daha keyifli hale getiren bir güncelleme almak her zaman iyi bir şeydir.

Samsung’un Güncellenmiş Galaxy Mağazası


Samsung, yeni Galaxy Store deneyimini sıradan ve sıkı oyuncular için bir yer olarak tanımladı. Bununla birlikte, Samsung’un oyunlara geçmişte olduğundan daha fazla odaklandığı açık. Samsung’un haberlerle ilgili gönderisinin başlığı Galaxy Mağazası Oyun için All-in’e Gidiyor .

Güncelleme yalnızca Galaxy Store’da bir şeyler bulmayı kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda oyunculara Fortnite’ın indirilebileceğini hatırlatıyor. Aslında, sevilen battle royale oyununu hala indirebileceğiniz ABD’deki tek mobil uygulama mağazasıdır.

Samsung, Galaxy Store Kullanıcı Arayüzünü Oyuna Daha Fazla Odaklanarak Güncelliyor

Galaxy Store’da sadece Fortnite değil, aynı zamanda aboneliğe sahip birçok oyun akışı için Xbox Game Pass Ultimate de var.

Bununla birlikte, mağazanın tüm düzeni düzenlendiğinden, her şey oyunlarla ilgili değil. Ana Sayfa, Oyunlar, Galaxy İçin ve Saat sekmeleri yalnızca Oyunlar ve Uygulamalar ile değiştirildi, bu da aradığınızı bulmayı kolaylaştıracak.

Güncellenen Galaxy Store şimdi yayına giriyor, böylece onu cihazınızda görebilirsiniz. Değilse, biraz zaman vermeniz gerekebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu