AMD

Yeni Samsung Galaxy Tableti Geekbench’te Görüldü

Samsung SM-P615 tablet, tek çekirdekli testte 1.664 puan ve Geekbench çok çekirdekli testte 5.422 puan almayı başardı.

Geekbench’te Samsung Galaxy SM-P615 model numarasına sahip gizemli bir Samsung tablet görüldü. S-Pen stylus desteğine de sahip olacak uygun fiyatlı bir tablet olması bekleniyor. Tabletin, Aralık ayında çalışmalarda olduğu bildirilen SM-P610‘un bir varyantı olabilir.

Samsung tablet, tek çekirdekli testte 1.664 puan ve çok çekirdekli testte 5.422 puan kazandı. Liste, tabletin 4GB RAM ile eşleştirilmiş bir Exynos 9611 işlemci tarafından güçlendirileceğini gösteriyor. Tablet ayrıca Android 10 ile birlikte geliyor. Ne yazık ki, tabletin diğer donanım özellikleri şimdilik saklanıyor.

Yeni Samsung Galaxy Tableti Geekbench'te Görüldü

Ayrıca, Samsung SM-P615 tableti LTE varyantı olabilirken, yalnızca Kablosuz modelinde bir SM-P610 model numarası olacaktır. Tabletin tam kimliğine sahip değiliz, ancak ileride daha fazla bilgiye rastlamamız bekleniyor.

Samsung Galaxy Tab S6 5G sürümü bu çeyrekte Güney Kore’de piyasaya sürülecek. hem normal Tab S6 hem de yeni S6 5G için aynı render’i kullanıyor ve 5G varyantının normal muadili ile aynı görünebileceğini ima ediyor. Bu, donanım açısından, ekran parmak izi okuyucusu, 4 hoparlör AKG dizisi, 128GB stroka artı 6GB RAM veya 256GB artı 8GB RAM ve 7.040 mAh pil ve 10.5 inç Super AMOLED panelini bekleyebileceğimiz anlamına geliyor. Ayrıca, 5G versiyonunun Snapdragon 855 yonga setini koruyacağı ve sadece bir X50 5G modemi atacağı da muhtemeldir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!