AMD

İşte Samsung Galaxy S10’un En İyi 10 Özelliği

Samsung Galaxy S10 serisi yeniden yapılandırılmış Dinamik AMOLED ekranı, profesyonel kamerası ve yüksek performansıyla geleceğin akıllı telefon vizyonunu günümüze taşıyor.

Samsung Galaxy S10 serisi yeni nesil teknolojileriyle fark yaratıyor. Galaxy S10 ile birlikte Galaxy serisinin ilk kez tanıştığımız 10 özelliği ve Galaxy serisinin “en iyisi” konumundaki 10 özelliği aşağıdaki infografikte birlikte görebilirsiniz.

Dinamik AMOLED Ekran:

Samsung Galaxy S10 serisi, DCI-P3 renk aralığında % 100 Mobil Renk Hacmi için endüstrinin ilk sertifikasını ve TÜV Rheinland’dan Göze Uyum Sertifikasını alan Dinamik AMOLED ekran, mükemmel renkler, kontrast oranı ve en yüksek parlaklık sunuyor. Dinamik AMOLED ekran bu özellikleriyle son kullanıcının ışık şartlarından bağımsız olarak ekrandaki görüntüyü kaliteli görmesine imkân sağlıyor.

[sp-related style=”light” id=”37329″]

Ultrasonik Parmak İzi Tarayıcısı:

Samsung Galaxy S10+ ve Galaxy S10’un yeni Ultrasonik Parmak İzi Tarayıcısı, bir akıllı telefondaki FIDO Alliance Biometric Component sertifikasını ilk kez alan sistem olarak olarak göze çarpıyor. Bu sayede tüketiciler hem konforlu bir şekilde telefonlarının kilidini açarken hem de sektörün en gelişmiş güvenlik sistemlerinden birini kullanmanın rahatlığını yaşıyor.

Kablosuz Güç Paylaşımı:

Bununla birlikte Kablosuz Güç Paylaşımı teknolojisi, aynı anda Qi teknolojisine sahip birden fazla cihazı kablosuz şarj etmeye imkân sağlıyor.Kullanıcılar ekstra şarj cihazlarına ihtiyaç duymadan akıllı saatlerini ve kulaklıklarını kolayca kablosuz şarj edebiliyor.

Süper Sabitleme:

Süper Sabitleme özelliği ise kullanıcıların fotoğraflarda ve videolarda oluşabilecek sarsıntıyı ortadan kaldırmasına yardımcı oluyor. Bu özellik kullanıcıların titreşimden en az seviyede etkilenen videolar kaydederek çok daha profesyonel bir görüntü yakalamalarını sağlıyor.

[sp-related style=”light” id=”42959″]

Oyun Desteği:

Samsung Galaxy S10 ailesi ayrıca Android platformunda ilk kez 64 bit oyun desteği sunmasıyla da dikkat çekiyor. Galaxy S10 ayrıca Unity’nin yeni Adaptif Performans özellikleriyle de sorunsuz çalışıyor ve Dolby Atmos’un gelişmiş oyun modu da ilk kez akıllı telefonlara geliyor. Kullanıcılar, en popüler oyunları keyifli bir şekilde oynayabiliyor.

İşte Samsung Galaxy S10'un En İyi 10 Özelliği

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

4 Yorum

  1. Ürün fiyat performans olarak çoğu markanın ürününden daha alınabilir duruyor.

  2. Bu son çıkan s serisinde damgayı vurdular helal olsun. Başarılarının devamını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!