TeknoDiot
     
     
     

Samsung Galaxy S10 İçin 4 Farklı Tanıtım Videosu!

Samsung Galaxy S10 İçin 4 Farklı Tanıtım Videosu!

Samsung’un yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S10 hakkında bir çok bilgiyi sizlerle paylaşmıştık. Şimdi ise Galaxy S10’un 4 farklı tanıtım videosu yayınlandı.

Samsung Galaxy S10‘un tanıtılmasına az bir zaman kaldı, ancak yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Şimdi de, Samsung Galaxy S10 tanıtım videosu ile karşımızda! Samsung, Galaxy S10’un en dikkat çeken özelliklerine vurgu yapan dört tanıtım videosu yayınladı. Samsung Galaxy S10’un rakiplerinin aksine geniş bir çentiğe sahip olmayacağını gösteriyor. Yani su damlacığı isimli kamera ile geliyor. Ayrıca kullanıcıların merakla beklediği ekrana gömülü parmak izi tarayıcı da yine aynı videoda gösteriliyor.

[sp-related style=”dark” id=”36138″]

[sp-related style=”dark” id=”36252″]

Samsung Vietnam’ın resmi YouTube kanalı üzerinden tam tamına 4 farklı Galaxy S10 tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan tanıtım videolarında 20 Şubat‘ta tanıtılacak olan S10 serisinin 4 önemli özelliğine vurgu yapan teknoloji devi, heyecanın dozunu daha da artırdı.

S10‘un Infinity-O ve çervesiz ekranına vurgu yapan teknoloji devi bu konudaki iddiasını bir kez daha ön plana çıkartıyor. Bahsi geçen, S10 tanıtım videolarını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

[sp-related style=”dark” id=”36296″]

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Honor 8S Türkiye’de Ön Siparişe Açıldı!

Hüseyin Ceylan

Huawei’nin İlk Oyuncu Telefonu Mate 20X Kendini Gösterdi

Buğra Noyan

Vivo V17, Farklı Bir Tasarıma Sahip Olacak!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.