TeknoDiot
     
     
     

Samsung Galaxy Note 9’un En Net Görüntüleri Sızdı

Samsung Galaxy Note 9'un En Net Görüntüleri Sızdı

Güney Koreli dev teknoloji üreticisi Samsung’un bir sonraki amiral gemisi olacak olan cihaz Galaxy Note 9 sonunda kendini tamamen gösterdi.

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy Note 9 uzun zamandır sızıntıları devam ediyordu. En sonunda kanlı canlı en net görüntüsü sızdı. Yabancı kaynak Phonearena tarafından sızdırılan Galaxy Note 9’un basın görsellerini sızdırdı. Galaxy Note 9’un sızıntıları devamm ediyordu ve en son hakkındaki yeni sızıntı ise telefonun test sonuçları olmuştu.

[ilgiliicerik icerik_id=”17185″]

Samsung Galaxy Note 9'un En Net Görüntüleri Sızdı

28 Mart’ta Geekbench’de yapılan test, model numarası  SM-N960U olan Samsung Galaxy Note 9‘un 6 GB RAM ile birlikte gelecek. Galaxy Note 9, Qualcomm’un yapay zekalı yonga seti Snapdragon 845 içinde barındıran Galaxy Note 9’un diğer bazı ülkelere Exynos 9810 işlemci ile gelecek. Hakkında çok net bir bilgi yok ancak S Pen kalemiyle ilgili iyileştirmeler de bekliyoruz.

Arka kısımda Note 8 modelinde kamera ve parmak izi okuyucu yan şekilde konumlandırılmıştı, ancak Note 9 modelinde ise dik konumlandırılmış durumda olduğunu görmekteyiz En sonunda da en net şeklini bu şekilde görmüş olduk. Tasarım olarak Galaxy Note 8’le neredeyse aynı bazı ufuk tefek değişimler mevcut kasada. Üst ve alt kısımdan biraz daha kırpılarak daha büyük bir ekran bizi karşılıyor.

Samsung Galaxy Note 9'un En Net Görüntüleri Sızdı Samsung Galaxy Note 9'un En Net Görüntüleri Sızdı Samsung Galaxy Note 9'un En Net Görüntüleri Sızdı Samsung Galaxy Note 9'un En Net Görüntüleri Sızdı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Realme 6i, Geekbench’te Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Xiaomi Redmi K30 5G’nin Kutusu Paylaşıldı!

Adil Anıl Öktem

Nokia X71’in Özellikleri ve Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.