Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, Galaxy Note 10’un Kamera Özelliklerini Galaxy S10’a Ekliyor

Samsung Galaxy Note serisi S-Pen ile gelen çok az sayıda akıllı telefondan biridir. Şirket, Galaxy Note 10’daki S-Pen desteğinden yararlanan çeşitli özellikler ve uygulamalar geliştirmiştir.

Samsung şimdi Galaxy S10 için popüler Note 10 özelliklerini açıkladı. Öne çıkan kameralar arasında Süper Sabit, Canlı Odak videosu, AR Doodle ve Gece Modu yer alıyor.


Ayrıca, Samsung‘un son S10 güncellemesi PC desteği için DeX’i ekliyor. Yeni özellik, Galaxy S10 ve PC’de sorunsuz çalışmanıza olanak sağlayacak. Samsung, özellikleri Galaxy S10, S10e, S10 + ve S10 5G’ye ekliyor.

Galaxy S10 kullanıcıları güncellemeyi indirdikten sonra, akıllı telefonlarının profesyonel kameralarının daha da güçlü olduğunu fark edecekler.

Samsung, Galaxy Note 10'un Kamera Özelliklerini Galaxy S10'a Ekliyor

Güncelleme, öne bakan kamera desteğini de içerecek şekilde kameranın Gece Modunu genişleterek kullanıcılara karanlıktan sonra canlı çekimler yapmak için daha fazla özgürlük sunar. Ayrıca, Gelişmiş Süper sabit video dengeleme özelliğinin yanı sıra AR Doodle ve Live focus video kaydı gibi dinamik Galaxy Note10 işlevlerini de destekliyor.

Özellik listesi, cihazınızda titreşimsiz videolar çekmenizi sağlayan Süper sabit video sabitleme içerir. Ayrıca, Canlı netleme videosu video için bir bokeh modudur ve arka işleme son işlem için gerek kalmadan arka planı bulanıklaştırmanızı sağlar. Samsung, Galaxy S10’a bir dizi Note video düzenleme özelliği de ekliyor. Uygulama içi video düzenleyici, videoları kırpmak, bir arada dimek ve oynatma hızını ayarlamak için araçlar sunar. Hepsi bu kadar değil, video düzenleyici ayrıca video kliplere arka plan müziği ve altyazı eklemenizi sağlar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu