Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Note 10 Tasarımı Sızdırıldı!

Samsung‘un Ağustos’taki Galaxy Note 10‘un lansmanı olması beklenen ve bir hayli merak konusu. Sızdırılan fotoğraf bize bir kaç konuda bilgi vermiyor değil.

Geçenlerde Evan Blass tarafından sızdırılan Verizon pazarlama takvimine göre Samsung Galaxy Note 10, Ağustos ayının üçüncü haftasında tanıtılacak. Şimdi ise amiral gemisi telefona ait olması beklenilen bir ekran koruyucusu filmi görseli yayınlandı.


Yayınlanan görsele göre Samsung Galaxy Note 10’un ince çerçevelere sahip olması bekleniyor. Ekran koruyucu örneğine bakıldığında üzerinde ön kamera için bırakılan bir boşluk koyulmamış. Bu da demek oluyor ki henüz ekran deliği hakkında yeterince boyutsal bir veri bulunmaması bilgisini bizimle paylaşılıyor.

Samsung Galaxy Note 10 Tasarımı Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 10‘un 3 Farklı Versiyonu Olacak

Samsung’un bu yıl  Galaxy Note 10, Galaxy Note 10 Pro ve Galaxy Note 10e modellerini piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Ayrıca Samsung Galaxy Note 10’un 45W hızlı şarj özelliği ile geleceğine yönelik söylemler yayılmakta. Kısa bir hatırlatma yapacak olursak Galaxy Note 9’un 15w hızlı şarj özelliği buluınmakta ve 4.000 mAh pil ile piyasaya sürüldüğünü belirtelim.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu