Samsung Galaxy Note 10+ Çalışırken Net Şekilde Sızdırıldı

Galaxy Note 10+ ‘un ilk canlı fotoğrafları çevrimiçi sızdı. Söylentiler, cihazın Galaxy Note 10 Pro olarak adlandırıldığına işaret ederken, Samsung bunun yerine Galaxy Note 10+ olarak adlandırılacak.

Canlı görüntüler, Galaxy Note 10+ ‘un bir delikli ekran denilen ekrana gömülü kamera ile gelecek. Galaxy S10 serisinde ekrana gömülü kamera telefonun sağ tarafında yer alırken Galaxy Note 10+ modelinde ise ekrana gömülü kamera ortalanmış durumda.

Üst kısımda, Samsung’un çerçeveleri daha da azaltmasını sağlayan kulaklık ızgarası da bulunmuyor. Koreli şirket, ekranın ses üretmek için titreştiği Titreşimli Ekran teknolojisini kullanacak.

Samsung ayrıca, Galaxy Note 10 Pro‘da ön kamera tek bir kamera kurulumuna gitti ve Galaxy S10 + ‘da bulunan ikincil derinlik sensörünü düşürdü. İkincisi üzerindeki derinlik sensörü zar zor anlaşılıyor, bu nedenle Samsung’tan gelen akıllıca bir hareket olmadı.

Samsung Galaxy Note 10+ Çalışırken Net Şekilde Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri

Samsung Unpacked etkinliği 7 Ağustos’ta başlıyor ve bu etkinlikte Galaxy Note 10 Pro modelini göreceğiz gibi duruyor. Ancak, Galaxy Note10 + ‘ın web’de canlı fotoğrafları olarak nasıl göründüğünü görmek için o kadar beklememiz gerekmiyor.

Arka kameraya baktığımız zaman üçüncü fotoğraf bulanık ancak telefonun arka tarafını gösteriyor. Üçlü arka kameralar dikey olarak düzenlenmiştir ve yanında bir LED flaş vardır. Yan taraflarını net şekilde gösteren bir görsel olmadığından yan kısımlarında ne var ne yok göremiyoruz şu anlık.

Galaxy Note10 +, Super AMOLED Infinity-O ekran, bazı pazarlarda Exynos 9825 işlemci ve diğerlerinde Snapdragon 855 yonga seti ile gelecek. Android Pie’yi daha sonra Android Q’da yapılan bir güncelleme ile birlikte kutudan çıkarması gerekir.

Samsung Galaxy Note 10+ Çalışırken Net Şekilde Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri   Samsung Galaxy Note 10+ Çalışırken Net Şekilde Sızdırıldı Akıllı Telefon Haberleri Samsung Haberleri Teknoloji Haberleri


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı