Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Note 10 Hakkında Detaylar Gelmeye Başladı

Samsung, akıllı telefonlarının tasarımıyla ilgili detaylı bir değişikliğe gideceklerini açıklamıştı.

Bu açıklamasından kısa bir süre sonrasında oldukça cesur bir hareket yaparak Galaxy Note 10 ile şirket, tüm fiziksel düğmelerin kaldırılacağı tasarımsal bir devrime imza atabilir.


Galaxy Note 10 ile şuanda elimizde net bir bilgi olmaksızın artık Samsung‘un tasarımsal değişikliğe gitmesini kullanıcılar olarak istediğimizin farkında olan Samsung budenli bir değişikliği yapması umuduyla yeni gelecekler haberleri beklemekteyiz. Yeni gelecek olan haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 tahmini özellikleri

Galaxy S10+ gibi ekrana entegre ön çiftli ön kamera yer alacak telefonun, arkasında dörtlü kamera sistemi taşıyacağı tahmin ediliyor. Burada 12 MP PDAF F2.4 OIS (45°) Telefoto + 12 MP Dual Piksel AF F1.5/F2.4 OIS (77°) Geniş Açı + 16 MP FF F2.2 (123°) Ultra Geniş Açı kameralardan oluşan bir kurulum bekleniyor. Buna ek olarak bir de 3D ToF sensörü (hQVGA 3D) yer alacağı tahmin ediliyor. Bu sensör kızılötesi ışığın nesneye ulaşması ve yansıyarak geri dönmesi için gereken süreyi ölçüyor ve böylelikle objelerin derinliğini hesaplayabiliyor. Böylelikle daha gelişmiş artırılmış gerçeklik elde edilebiliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu