TeknoDiot
     
     
     

Samsung Galaxy Note 10 Hakkında Detaylar Gelmeye Başladı

Samsung Galaxy Note 10 Hakkında Detaylar Gelmeye Başladı

Samsung, akıllı telefonlarının tasarımıyla ilgili detaylı bir değişikliğe gideceklerini açıklamıştı.

Bu açıklamasından kısa bir süre sonrasında oldukça cesur bir hareket yaparak Galaxy Note 10 ile şirket, tüm fiziksel düğmelerin kaldırılacağı tasarımsal bir devrime imza atabilir.

Galaxy Note 10 ile şuanda elimizde net bir bilgi olmaksızın artık Samsung‘un tasarımsal değişikliğe gitmesini kullanıcılar olarak istediğimizin farkında olan Samsung budenli bir değişikliği yapması umuduyla yeni gelecekler haberleri beklemekteyiz. Yeni gelecek olan haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 tahmini özellikleri

Galaxy S10+ gibi ekrana entegre ön çiftli ön kamera yer alacak telefonun, arkasında dörtlü kamera sistemi taşıyacağı tahmin ediliyor. Burada 12 MP PDAF F2.4 OIS (45°) Telefoto + 12 MP Dual Piksel AF F1.5/F2.4 OIS (77°) Geniş Açı + 16 MP FF F2.2 (123°) Ultra Geniş Açı kameralardan oluşan bir kurulum bekleniyor. Buna ek olarak bir de 3D ToF sensörü (hQVGA 3D) yer alacağı tahmin ediliyor. Bu sensör kızılötesi ışığın nesneye ulaşması ve yansıyarak geri dönmesi için gereken süreyi ölçüyor ve böylelikle objelerin derinliğini hesaplayabiliyor. Böylelikle daha gelişmiş artırılmış gerçeklik elde edilebiliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Android Cihazlarda Kendiliğinden Silinen Numaralar

TeknoDiot Bey

Qualcomm, Yeni Snapdragon 720G, Snapdragon 662 ve Snapdragon 460 İşlemcilerini Tanıttı

Buğra Noyan

Energizer, MWC 2019 Fuarında 26 Yeni Telefon Tanıtacak

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.