Samsung Galaxy Note 10 Alanlar Otomobil Kazanıyor - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy Note 10 Alanlar Otomobil Kazanıyor

Abone Ol 

Hepsiburada, Samsung Galaxy Note 10 cep telefonu alanlara otomobil kazanma şansı sunuyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

6-30 Eylül tarihleri arasında, Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada’da yer alan Samsung Türkiye satıcısından ve/veya Hepsiburada satıcısından “Samsung Galaxy Note 10” veya “Samsung Galaxy Note 10 Plus” telefon alanlar 1 adet 2019 model BMW 118i Premium Line otomobil için çekiliş hakkına sahip olacak.

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, teknoloji markası Samsung’un belirli cep telefonlarında geçerli olacak bir kampanya başlattı.

:: Samsung Galaxy Note 10 Tanıtıldı! Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy Note 10 Alanlar Otomobil Kazanıyor

Samsung’un lansmanı yeni yapılan modelleri Samsung Galaxy Note10 veya Samsung Galaxy Note10 Plus’ı, 6-30 Eylül tarih aralığında Hepsiburada platformundaki Samsung Türkiye ve Hepsiburada mağazası satıcısından alanlar, 1 adet BMW otomobil kazanma şansı yakalayacak. Kampanya kapsamında her ürün için 1 çekiliş hakkına sahip olunabilecek.

23 Ekim Pazartesi günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek çekilişin talihlisi, aracını herhangi bir vergi ödemesine gerek bulunmadan teslim alacak. Bir kullanıcının ancak 1 defa katılım hakkı bulunan kampanyada, kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik veya iptal durumu olduğunda, katılım hakkı iptal edilecek. Bu fırsatı yakalamak isteyenler, 6-30 Eylül 2019 tarihleri arasında buradaki sayfayı ziyaret edebilir.

Göz atın:   Microsoft Word Klavye Kısayolları

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu