AMD

Samsung Galaxy Note 10 Alanlar Otomobil Kazanıyor

Hepsiburada, Samsung Galaxy Note 10 cep telefonu alanlara otomobil kazanma şansı sunuyor.

6-30 Eylül tarihleri arasında, Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada’da yer alan Samsung Türkiye satıcısından ve/veya Hepsiburada satıcısından “Samsung Galaxy Note 10” veya “Samsung Galaxy Note 10 Plus” telefon alanlar 1 adet 2019 model BMW 118i Premium Line otomobil için çekiliş hakkına sahip olacak.

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, teknoloji markası Samsung’un belirli cep telefonlarında geçerli olacak bir kampanya başlattı.

:: Samsung Galaxy Note 10 Tanıtıldı! Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy Note 10 Alanlar Otomobil Kazanıyor

Samsung’un lansmanı yeni yapılan modelleri Samsung Galaxy Note10 veya Samsung Galaxy Note10 Plus’ı, 6-30 Eylül tarih aralığında Hepsiburada platformundaki Samsung Türkiye ve Hepsiburada mağazası satıcısından alanlar, 1 adet BMW otomobil kazanma şansı yakalayacak. Kampanya kapsamında her ürün için 1 çekiliş hakkına sahip olunabilecek.

23 Ekim Pazartesi günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek çekilişin talihlisi, aracını herhangi bir vergi ödemesine gerek bulunmadan teslim alacak. Bir kullanıcının ancak 1 defa katılım hakkı bulunan kampanyada, kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik veya iptal durumu olduğunda, katılım hakkı iptal edilecek. Bu fırsatı yakalamak isteyenler, 6-30 Eylül 2019 tarihleri arasında buradaki sayfayı ziyaret edebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu