Samsung Galaxy M51 İlk Güncellemesini Aldı - TeknoDiot.com

Samsung Galaxy M51 İlk Güncellemesini Aldı

Abone Ol 

Samsung Galaxy M51, Ağustos güvenlik güncellemesi ile birlikte ilk resmi güncellemesini aldı.

Samsung Galaxy M51, AMOLED Ekran gibi özelliklere sahip; Snapdragon 730G işlemcisi, 64 megapiksel dörtlü kamera, devasa bir 7.000 mAh pil ve daha fazlası.

Akıllı telefon bugün Hindistan’da satışa çıkarken; Samsung, akıllı telefon için yeni bir güncelleme yayınlamaya başladı; M515FXXU1ATI1 sürüm numarasını taşıyan ve 190MB boyutunda.

İlk Güncelleme Yayınlandı

Samsung Galaxy M51 İlk Güncellemesini Aldı

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Güncelleme, diğer akıllı telefon üreticilerinin Eylül güncellemesini yayınlamaya başlamasından dolayı garip olan eski Ağustos Güvenlik Yamasını getiriyor; Bununla birlikte, değişiklik günlüğü, güncellemenin Uyarlanabilir parlaklığın kararlılığını iyileştirdiğini ortaya koyuyor. Ayrıca, kameranın daha kararlı olmasını sağlar ve cihazın güvenliğini artırır. Bunun dışında güncelleme, genel hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri getiriyor.

Bu kararlı bir güncellemedir ve bir beta sürümü değildir. Bu nedenle, kullanıcıların cihazlarını mümkün olan en kısa sürede bu sürüme güncellemelerini öneririz. Güncelleme Android 10 Q’ya dayanıyor. Diğer tüm güncellemelere benzer şekilde, bu OTA güncellemesi kablosuz olarak yayılıyor. Bu planlı bir yayınlamadır, bu nedenle tüm cihazlarda kullanılabilir olması biraz zaman alabilir.

Güncelleme, değişiklikler için yazılım optimizasyonu getiriyor ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmayı vaat ediyor. Tüm optimizasyonların yanı sıra, yazılım sürümünü yükseltirken cihazın güvenliğini ve performansını da artırır. Ayrıca, önceki yapıda bildirilen birçok hatayı da giderir.

Her zaman olduğu gibi, kullanıcılar indirmeyi denemeden önce verilerini yedeklediklerinden emin olmalıdır. Ayrıca, bu güncelleme aynı anda tüm birimlere gelmeyecektir. Bu nedenle, bu güncellemeyi almadıysanız, biraz sabırlı olun. Alternatif olarak, mevcut güncellemeleri manuel olarak kontrol etmek için ayarlara gidebilirsiniz.

Samsung Galaxy M51 İlk Güncellemesini Aldı

Samsung Galaxy M51 İlk Güncellemesini Aldı

Samsung Galaxy M51 İlk Güncellemesini Aldı

Göz atın:   İşte Galaxy Note 9'un Üretim Fabrikası (Video)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu