TeknoDiot.com
   
   

Samsung Galaxy M20 Modeli Sızdırıldı

Samsung Galaxy M20 Modeli Sızdırıldı

Samsung’un yeni bir akıllı telefon serisi M serisinin ilk modeli M20 modeli hakkında bazı detaylar sızdırılmış durumda.

Samsung orta segment olarak yeni bir telefonu geliyor olabilir. Bu sefer ise M serisi cihazlardan olacak Samsung Galaxy M20 detayları sızdırıldı!  Öncelikle ekran özelliklerinden bahsedecek olursak, cihaz 5.6 inç ekran boyutu ile 1080×2340 piksel Full HD+ çözünürlüğü ve Super AMOLED ekran paneli ile karşımıza çıkacak.

Bununla birlikte Exynos 7885 işlemci tarafından desteklenecek M2 modeli 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ayrıca 4 GB RAM ile 64 GB dahili depolama alanı iki ayrı şekilde sunulması bekleniyor. Donanımsal tarafta son olarak 3300 mAh pil kapasitesi olması bekleniyor.

Samsung Galaxy M20 Modeli Sızdırıldı

Tasarımsal olarak sızdırılan görsellere göre, ön tarafta yağmur damlası şeklinde bir çentik ve arka tarafta ise çift kamera kurulumu dikkat çekiyor. Arka tasarım olarak genel Samsung tasarımlarından biraz çıkmış ve sanırım diğer Android cihazlardan esinlenilmiş gibi duruyor. Arka tarafta bir de parmak izi detayı bulunuyor çünkü ön tasarım çentikli ve çerçevesiz ekran tasarımına sahip. Kamera özellikleri ile alakalı henüz bilgi sızdırılmadı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.