Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy Fold Temmuz’da Çıkmıyor!

Yeni nesil akıllı telefonların gözdesi olan katlanılabilir telefon üreten Samsung, Galaxy Fold cihazını 2019 Temmuz’da çıkaracaktı fakat iptal edildi.

Geçen hafta Samsung’un akıllı telefon işletmesi şefi Koh Dong-jin, Koreli bir medya kuruluşuna telefonun Temmuz ayından önce geleceğini söyledi ancak bu gün, Galaxy Fold’u sabırla bekleyenlerin hayallerini yıkacak yeni bir rapor geldi. Açıklama doğrudan Güney Koreli şirketten geliyor ve Temmuz ayında çıkmasını reddediyor. 


Samsung‘un çok yakında bir medya brifingi yapması önerildi ve etkinlik sırasında firmanın planlarını ve gecikmiş akıllı telefon için olası bir çıkış tarihini açıklayacağı bildirildi fakat, dün şirketin sözcüsü açıkladı:

“Bu ay böyle bir medya etkinliği düzenliyorsak, şu ana kadar bir şey yapmalıyız, Nisan ayı lansmanı gecikmesinden bu yana Galaxy Fold ile ilgili hiçbir şey olmadı.” dedi.

[sp-related style=”dark” id=”47916″]

Galaxy Fold Bekleyenleri Üzdü

Samsung Galaxy Fold Temmuz'da Çıkmıyor!

ABD’deki Galaxy Fold lansmanının ertelenmesinin haberi çok çabuk ulaşıldı. Lansman başlangıçta 24 Nisan için ayarlandı, ancak birçok yorumcu cihaz ekranında büyük bir kusur olduğunu fark edildi. Galaxy Fold, çıkarıldığında cihazın ekranında kalıcı hasara neden olabilecek bir tür koruyucu katman ile geldi. En büyük sorun, toz gibi dış maddelerin katman ve çerçeve arasına kolayca nüfuz edip süper pahalı amiral geminin kaçınılmaz hasarına yol açmasıdır. 

Samsung, kusurları ahizeyle sabitlemeye söz verdi ve bu da menteşe üzerindeki maruz kalan alanların dayanıklılığını güçlendirerek, dış maddelerin neden olduğu hasarı önlemek için koruyucu tabaka ile ana ekranın çerçevesi arasındaki küçük boşluğu minimize edeceğine söz verdi. Samsung yetkilileri, halka açık yerlerde bulunan katlanabilir cihazı kullanarak tespit edildi ve hala test edildiğini ima etti. 

Açıklamaya bakıldığında, Galaxy Fold meraklılarının akıllı telefon için nefesini tutmamalarını tavsiye ediyoruz. Yılın ikinci yarısına ulaşıyoruz ve Samsung, katlanabilir akıllı telefonunun gözden geçirilmiş varyantının piyasaya ne zaman ulaşacağını hala belirleyemiyor. Samsung Galaxy Fold geldiğinde insanların gözü onda olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu