Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, Galaxy Fold’un ‘Piyasaya Sürülmeye Hazır’ Olduğunu Söyledi

Samsung katlanabilir telefonda biraz geç kalsa da daha fazla geç kalmamak için Galaxy Found’un piyasa sürülmeye hazır olduğunu bildirdi.

Samsung Galaxy Fold, inceleme birimlerindeki ekran sorunları nedeniyle Nisan ayında çıkış tarihini ertelemişti.


O zamandan beri şirket, katlanabilir telefon için yeni bir çıkış tarihi vermedi. Şimdi bir Samsung yöneticisi cihazın hazır olduğunu söylüyor. Kore Herald’a göre, Samsung Display’in başkan yardımcısı Kim Seong-cheol Salı günü yaptığı konuşmada Galaxy Fold’unPiyasaya çıkmaya hazır olduğunu” söyledi.

Seul’deki Kore Bilgi Görüntüleme Topluluğu konferansında “Ekran sorunlarının çoğu ortadan kaldırıldı ve Galaxy Fold piyasaya çıkmaya hazır.” dedi.

Samsung, Galaxy Fold'un 'Piyasaya Sürülmeye Hazır' Olduğunu Söyledi Samsung Display, Koreli şirket için teşhirler sağlayan bir iştirakidir. Samsung, yorum yapma isteğine hemen cevap vermedi. Nisan ayında, Fold inceleme birimleri, ekranın altında titremeye neden olacak gibi sorunlar yaşamaya başladı.

Samsung, bu sorunların kamoyuna açıklanmasından kısa süre sonra katlanır telefonun piyasaya sürülmesinin geciktireceğini açıkladı. O zamandan beri, Best Buy ve AT&T, telefonun ön siparişlerini iptal ederek, telefonun “Önümüzdeki haftalarda” çıkacağını söylemeye devam ettiği için Samsung tarafından verilen çıkış tarihinin ne zaman olacağı henüz belli değil.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu