AMD

Samsung Galaxy A90 5G Ortaya Çıktı

Samsung kısa süre önce, amiral gemisi Galaxy S serisi altında piyasaya henüz sürülmeyecek yeni bir 5G telefonda çalıştığı ortaya çıktı. Cihaz ise Galaxy A90 5G isimli bir A serisi modelidir.

Ortaya çıkan poster, cihazın SM-A908N model numarasına sahip olduğunu ve gerçekten de “Galaxy A90 5G” adını taşıyacağını gösteriyor.

Poster, hem ön hem de arka yönleri gösteren cihazın render görsellerini içermekte. Telefonda su damlacığı çentikli ve yüksek ekran oranlı bir sonsuz ekran tasarımına sahip.

Arkada, tek bir modüldeki tüm sensörler ile dikey olarak hizalanmış üçlü kamera kurulumu var. LED flaş, kamera modülünün hemen altında.

Samsung Galaxy A90 5G Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy A90 5G özellikleri nasıl olacak?

Samsung Galaxy A90‘ın ana satış noktası kuşkusuz sunduğu 5G bağlantısı. Bu yüzden şirket Galaxy A80’de dönen kamerayı kullanmamaya karar verdi.

Cihaz, GeekBench listesinde Snapdragon 855 yonga setine sahip olduğu anlaşılıyor. Telefonun ayrıca 6,7 ​​inç FHD + Süper AMOLED ekran kullanması bekleniyor. Ana arka kameranın, 8 MP ultrawide ile çevrili 48 MP birimi olduğu söylenirken, üçüncü 5MP yakalayıcı muhtemelen bir derinlik sensörüdür.

Samsung, modelin ne zaman resmileştiğini hanüz açıklamıyor ancak bunu çok yakında olacağı düşünülüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu