Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy A80 ile Sosyal Platformlar’da Bir Adım Önde Olun

Yeni Galaxy A80, en güzel anlamış olurı sevdikleriyle canlı olarak paylaşmak isteyenler için tasarlandı.

Samsung Electronics, mobil aygıt kullanımındaki yeni trendi oluşturan Canlı gösterim çağı için özel olarak tasarlanan yeni Galaxy A80 akıllı telefonunu duyurdu. İnsanlar artık akıllı telefonlarını canlı gösterim paylaşımları yapmak ve anlık olarak yaşadıkları deneyimleri yine aynı anda aktararak iletişim kurmak için kullanıyor. “Selfie çağının”, “Canlı yayın çağına” dönüştüğü ve daha özgün ve anlamlı etkileşimlere imkan sağlayacak şekilde geliştirilen Galaxy A80; göz alıcı tam ekran, Samsung’un ilk kez sunduğu devrim niteliğindeki dönen kamera ve akıllı pil gibi etkileyici yeniliklerle geliyor.


Samsung Electronics CEO’su ve BT ve Mobil İletişim Birimi Başkanı DJ Koh yeni Galaxy A80 hakkında şunları söylemiş oldu: “Üzerinde çalışmış olduğumız her şeyin merkezinde tüketiciler bulunuyor, hepimiz de onlara kendi yaşam tarzlarına gore kullanabilecekleri cihazlar sunmak için çalışıyoruz. Galaxy A Serisi herkesin kendi ihtiyacına yönelik bir cihaz bulabileceği ve tutkularının arkasından gidebileceği modellerden oluşuyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A80 ise, Canlı yayın Çağı’na tümüyle entegre olmak isteyen dijital dünya yurttaşlarına üst düzey özellikler sunuyor.”

Samsung Galaxy A80 ile Sosyal Platformlar'da Bir Adım Önde Olun

Dünyayı Olduğu benzer biçimde Yakalayın

Samsung’un ilk dönen kamerasına sahip olan Galaxy A80, insanların çevrelerindeki dünyayı yakalamasını sağlıyor. Kamera uygulamasındaki selfie modu seçildiğinde, telefonun arkasındaki üç kamera otomatik olarak açılarak dönüyor. Bu yenilikçi kamera mekanizması aynı yüksek çözünürlüklü lenslerin hem ön, aynı zamanda arkada kullanılabilmesine imkan vererek, kullananların üçlü kamera deneyimi sırasında fotoğraf kalitesinden aslabir vakit ödün vermemesine olanak veriyor.

48 MP ana kamera ile kullanıcılar günün her saatinde kaliteli görüntüler elde edebiliyor. Galaxy A80’in üç boyutlu Derinlik kamerası nesnelerin ölçülerini ve derinliğini tarıyor. Bu sayede kullanıcılar Canlı Odaklama videolarını daha başarılı bir şekilde çekebiliyor[1]. Ultra Geniş Açılı lense sahip olan kamera ise en sevdiğiniz manzaraları yakalamanızı sağlıyor.

Süper sabit video modu, görüntüdeki titremeyi azaltıyor. Böylece kullanıcı akıcı sahneleri daha net bir halde çekebiliyor[2]. 30 farklı sahne türünü tanıyıp iyileştiren Görsel Zekâ ve siz daha fotoğrafı çekmeden otomatikman etken olan Hata Tespiti şeklinde diğer akıllı kamera özellikleri sayesinde kullanıcı kompozisyonu göze hoş gelen fotoğraflar çekebiliyor.

Samsung Galaxy A80 ile Sosyal Platformlar'da Bir Adım Önde Olun

Etkisi altına alan Multimedya Deneyimlerinin hazzını Çıkarın

Dönen kamera sayesinde kullanıcılar, Samsung’un ilk Yeni Sonsuz Ekranı ile kesintisiz görüntüye kavuşacak. 6,7 inç FHD+ Süper AMOLED ekranla donatılan Galaxy A80, içeriklerdeki ayrıntıları gözler önüne sererek her oyunun, videonun, fotoğrafın ve hikâyenin keyfinı sonuna kadar çıkarmanızı sağlıyor.

Galaxy A80’deki Dolby Atmos özelliği ile kulaklık veya Bluetooth hoparlör kullanırken 360 derecelik ses deneyimiyle kendinizi farklı bir atmosferde hissedeceksiniz.

Daha Uzun Süre Bağlı kalın

Galaxy A80’in 3.700 mAh pili ve 25 W Süper Hızlı Şarj özelliği yardımıyla daha uzun süre bağlı kalabilecek[3] ve telefonunuzu hızla şarj ederek anı kaçırmayacaksınız.

Galaxy A80’deki akıllı pil günlük rutininizi ve uygulama kullanım biçiminizi takip ederek telefonun güç tüketimini en uygun şekle getiriyor. Uyarlanabilir Güç Tasarrufu Modu yardımıyla kullanıcılar akıllı pilin gereksinim duyulan performans için en verimli şekilde çalıştığından kesin olabilir.

Neye, Ne zaman İhtiyacınız var ise Ona Güvenli Bir Şekilde Erişin

Galaxy A80’in Akıllı Performans İyileştirici özelliği, haiz olduğu yapay zeka destekli performans optimizasyon yazılımı yardımıyla kullanım şekline nazaran cihazın pili, işlemcisi ve RAM’ini ayarlayarak telefonun daha iyi çalışmasını ve ihtiyaç duyduğunuzda uygulamaların daha hızlı açılmasını sağlıyor.

Bixby Rutinleri[4] ise uygulama kullanma düzeninizi ve alışkanlıklarınızı inceleyerek hangi özelliklere ne zaman ihtiyaç duyduğunuzu belirliyor. Bixby Rutinleri günlük görevlerinizi ve uygulamalarınızı her gün icra ettiğinız araç sürmek veya işe gitmek benzer biçimde eylemlere gore otomatik hale getiriyor.

Yonga setinden yazılıma kadar koruma sunan Samsung’un üst düzey güvenlik platformu Samsung Knox ile kullanıcılar özgürce güvenli bağlantının keyfini sürebiliyor. Bu özellik ek olarak Samsung Pass ile uygulamalara ve web sitelerine biyometrik kimlik doğrulama ile giriş imkânı veriyor. Kullanımı kolaylaştırmak için ekrana eklenen parmak izi okuyucu yardımıyla kullanıcılar telefon kilitlerini zahmetsizce açabiliyor.

Galaxy A80’de tuşla yada sesle etkinleştirilebilen Bixby[5] de bulunuyor. Kullanıcılar ayrıca Bixby Vision, Bixby Home ve Hatırlatıcı şeklinde özelliklere de istedikleri her yerde kolayca erişebiliyor. Galaxy A80’de, diğer Samsung telefonlarda da sunulan Samsung Health ve diğer temel Galaxy deneyimleri de yer alıyor.

Şık Tasarımla seçiminızı Yansıtın

Galaxy A80 üç farklı renk seçeneğiyle geliyor: Altın, Beyaz ve Siyah. Altın renginde pembe unsurlar yer alırken, Beyaz seçeneğinde bazı mavi tonlar bulunuyor. Böylece bu renkler ışığın yönüne ve yansımasına nazaran farklı görünebiliyor.

Şık tasarımlı Galaxy A80 elinize rahatça sığıyor ve kolaylıkla tutulabiliyor, böylece hareket halindeyken bile kolayca kullanılabiliyor.

Samsung Galaxy A80 ile Sosyal Platformlar'da Bir Adım Önde Olun

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu