Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy A23 5G Tasarımı ve Özellikleri Sızdı!

Samsung Galaxy A23 5G CAD görüntüleri sızdırıldı, tanıdık tasarımı ortaya çıkardı!

Samsung’un Galaxy A23, Galaxy A33, Galaxy A53 ve Galaxy A73 gibi birkaç yeni A serisi akıllı telefon üzerinde çalıştığı bildiriliyor.

Bu telefonlardan bazılarının bu ayın sonunda veya Mart ayında piyasaya sürülebileceği tahmin ediliyor. Popüler tipster Steve Hemmerstoffer ve CollegeDunia’nın yeni bir sızıntısı , Galaxy A23’ün tüm tasarımını tüm açılardan gözler önüne seriyor. CAD görüntüleri, tasarımının geçen yılki gibi geçen yılki Galaxy A serisi telefonlara benzer olacağını gösteriyor.

Samsung Galaxy A23 5G Görselleri


Galaxy A23 5G’nin CAD görüntüleri, ön tarafında kalın bir çene ile su damlası çentikli bir ekrana sahip olacağını ortaya koyuyor. Telefonun arka tasarımı Galaxy A23 5G, geçen yılki Galaxy A32, A52 ve A72’ye benziyor. Cihaz yaklaşık 165,4 x 77 x 8,5 mm ölçülerindedir. Kamera çıkıntısında kalınlığı 10.3 mm’ye çıkıyor.

Samsung Galaxy A23 5G Tasarımı ve Özellikleri Sızdı!

Telefonun sağ tarafında, parmak izi tarayıcı ile entegre edilmiş bir ses seviyesi düğmesi ve bir güç tuşu bulunur. Cihazın üst kenarında bir mikrofon, alt tarafında ise 3,5 mm ses jakı, mikrofon, USB-C bağlantı noktası ve hoparlör ızgarası bulunuyor. Telefonun sol tarafında bir SIM kart yuvası mevcuttur.

Samsung Galaxy A23 5G sızdırılan teknik özellikleri

Sızıntı, Galaxy A23 5G’nin yaklaşık 6.6 inç ekrana sahip olduğundan bahsediyor. Telefonun arkaya bakan dörtlü kamera birimi, görünüşe göre OIS destekli 50 megapiksellik bir SK Hynix birincil kameraya sahip olacak. Buna 5 megapiksel ultra geniş lens ve bir çift 2 megapiksel lens eşlik edebilir.

Şu anda, telefonun diğer özellikleri hakkında hiçbir bilgi yok. Galaxy A32’nin 4G ve 5G çeşitleriyle satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

Samsung Galaxy A23 5G Tasarımı ve Özellikleri Sızdı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu