Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung Galaxy A01 Tanıtıldı! Samsung Galaxy A01 Özellikleri

Samsung Galaxy A01 modeli tanıtıldı. Samsung Galaxy A01, şirketin 2020 serisinin bir parçası ve konumlandırılması için sağlam bir teknik özellik listesi sunuyor.

Samsung Galaxy A01 sessizce uygun fiyatlı A serisi akıllı telefon olarak piyasaya sürüldü. Samsung, Galaxy A01 akıllı telefonunu tanıttı.


Bütçeye uygun bir akıllı telefon olduğunu ve önümüzdeki yıl için Galaxy A serisi portföyündeki en temel cihaz olduğunu bildirdi.

Samsung Galaxy A01 Özellikleri

Şu ana kadar cihaz hakkında pek bir şey bilinmiyor veya duyulmuyor ve Samsung‘un kendisi hakkında büyük bir sıçrama yapmadı.

Bununla birlikte, yayınlanan teknik özellik sayfası, özellikle bellek cephesinde, akıllı telefon ile ilgili ilginç bir dizi ayrıntıyı göstermektedir. Samsung’un resmi kanallarında yayınlanan detaylara göre, Galaxy A01, 1.95GHz hızında çalışan henüz işlemci modeli belli olmadığını söyleyelim, giriş seviyesi bir sekiz-çekirdek yonga seti ile gelecek.

Samsung Galaxy A01 Tanıtıldı! Samsung Galaxy A01 Özellikleri

Tam olarak emin olamasak da, söz konusu yonga setinin giriş seviyesi Exynos işlemcisi olması mümkündür. Ancak büyük sürpriz, beraberinde gelen RAM miktarı. Samsung, standart modelde 6GB RAM’i ve isteğe bağlı olarak 8GB RAM’i listeliyor. Bu, Galaxy A01’in piramidin en dibinde oturacağını ve bu tür cihazların neredeyse her zaman en fazla 3GB belleğe sahip olduklarını görmekten, geleneklerden uzaklaşmaktan biraz uzak olurdu.

Galaxy A01‘de 5,7 inç HD + Infinity-V ekran var. Telefonun arka tarafı 13MP f / 22 + 2MP f / 2,4 çift kameraya sahipken, çentik içinde 5MP f / 2.0 kamera bulunmaktadır. Samsung, telefonun 4.95 GHz hızında 4 çekirdekli, 1.45GHz’de 4 çekirdekli başka bir 4 çekirdekli işlemci tarafından desteklendiğini söylüyor. İşlemci, 6 GB veya 8 GB RAM ve 128 GB depolama ile eşleştirilir. Ayrıca 512GB’a kadar daha fazla depolama alanı için özel bir MicroSD kart yuvası vardır.

Galaxy A01’de parmak izi tarayıcı yok. NFC özelliği de bulunmuyor. Çift SIM yuvası (yalnızca nano), FM radyo, ses girişi ve 3000mAh bataryaya sahiptir. Ayrıca, piyasaya sunulan Android sürümünden de bahsedilmiyor, ancak Eylül ayında arkadan bir Geekbench listesi önceden yüklenmiş Android 10 olduğunu söyledi.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu