Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, Mobil Ekranlar İçin 500 Milyon Dolarlık Fabrika Kuruyor

Samsung, 500 milyon dolardan ekran fabrika kuruyor. Samsung, mobil ekranlar için 500 milyon dolarlık bir Noida üretim tesisi hazırlıyor.

Samsung, bu yıl 500 milyon dolarlık ilk yatırımla Hindistan’da yeni bir mobil ekran üretim tesisi kuracak. Geçen yıl, Samsung’un Hindistan’daki yeni girişimi hakkında bir raporla karşılaştık. Rapor, Samsung’un ülkede akıllı telefon ekranları üretmek için yeni bir fabrika kuracağını öne sürdü.


Şirket, o zamana kadar Hindistan hükümetiyle bir Mutabakat Zaptı (Mutabakat Zaptı) imzalamıştı. Anlaşıldığı üzere, şirketin aynı şeyi başlatması zaman alabilir.

Yeni bir düzenleyici dosyalama, Samsung Display‘in son halini aldığını ve projenin hemen köşede olduğunu ortaya koydu . Güney Koreli teknoloji devi, şirketin dünyadaki en büyük akıllı telefon üretim tesisini kurduğu Noida’daki tesise yaklaşık 500 milyon dolar yatırım yapıyor.

Samsung’un Hint akıllı telefon ekosistemine ilgisi şimdi oldukça belirgindir. Samsung’un Hindistan birimi olan Samsung India Electronics, Noida’daki mevcut tesis düzeninde Samsung Display’e çok şey aktardı. Ayrıca, Samsung Display kanadına 500 milyon dolarlık ilk krediyi onayladı.

Samsung, Mobil Ekranlar İçin 500 Milyon Dolarlık Fabrika Kuruyor

Samsung, 500 Milyon Dolarlık Fabrika Kuruyor

Başlangıçta, tesis akıllı telefonlar için ekran panellerinin üretimine özel kalacak. Bununla birlikte, şirket önümüzdeki zamanlarda daha da genişlemek için devredildiği için sonsuza dek böyle olmayacak ve TV ve dizüstü bilgisayarların ekranlarının üretiminde de ellerini deneyecek.

Bu, elbette, tesis istenen YG’ye ulaştığında ve diğer markalara (Samsung’un dünyanın diğer bölgelerinde yaptığı gibi) ekran bileşenleri üretmeye başladığında gerçekleşecektir. Üretim söz konusu olduğunda, 2020 yılı içinde başlayacak.

Ayrıca, bu yıl Hindistan’da diğer bileşenleri (özellikle akıllı telefon pilleri) ürettiğini görebiliriz, bu da Samsung akıllı telefonlarını daha uygun fiyata kolayca kullanılabilir hale getirir. Hindistan’da maliyeti. Şirketin ülkedeki akıllı telefon üretimini Noida tesisinde yılda yaklaşık 120 milyon adede çıkarmayı planladığı tahmin ediliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu