Tiktok Takipçi Satın Al

Samsung, 2019 Model Üç Yeni Monitörünü Tanıttı

Samsung, modern çalışma alanları için minimalist Space Monitor, üst düzey oyun deneyimi için süper ultra geniş 49 inç CRG9 ve içerik üreticileri için ince tasarıma sahip 4K UHD kavisli monitör modellerini tanıttı.

Samsung Electronics üç yeni monitör modelini duyurdu. Bunlar; modern ve minimalist Space Monitor, oyuncular için tasarlanan CRG9 ve içerik üreticiler için tasarlanan 4K UHD kavisli UR59C. Yeni monitörlerin her biri, ultra geniş ekranlar ve gerçekçi renklerden, üretkenliği artırmak için alandan tasarruf eden tasarımlara kadar mevcut en iyi teknolojileri sunuyor.

Space Monitor: 


Samsung Space Monitor, kullanıcıların etrafındakiler yerine ekrandakilere odaklanması için şık tasarım ve işlevsellikten yararlanıyor. Üründe alandan tasarruf sağlayan, tamamen entegre edilmiş olan kol, masaya kenetlenerek boş yer kalmasını sağlıyor ve kullanıcıların üretkenliğini artırıyor.

Samsung Space Monitor’ü kurmak ve kullanmadığınız zaman ayarlamak çok kolay. Yalnızca geri itip duvara karşı düz bir şekilde saklamak mümkün. Kolay ergonomik ayarlar, girişlere erişim ve gizli kablo yönetim sistemi sayesinde Space Monitor, tüm iş istasyonları ve ev ofislerinde tasarım ve işlevi daha iyi hale getiriyor.

CRG9 49 İnç Oyuncu Monitörü: 

Samsung, 2019 Model Üç Yeni Monitörünü Tanıttı

CRG9, dünyanın 32:9 en boy oranına sahip ilk yüksek çözünürlüklü süper ultra geniş oyuncu monitörü. 49 inç ekranda 120 Hz yenileme hızı ve 4 ms hızlı tepki süresi sunan ürün, görüntü gecikmelerini ve hareket bulanıklığını azaltarak hızlı oyunlarla zahmetsizce başa çıkıyor. Üstün oyun deneyimi için geliştirilen monitör; takılmalar, ekran yırtılmaları ve giriş gecikmesini azaltan AMD Radeon FreeSync 2 HDR teknolojisinden yararlanıyor. Böylece mümkün olan en iyi kare hızı ve en akıcı oyun deneyimi ortaya çıkıyor.

UR59C 32 İnç Monitör: 

Samsung, 2019 Model Üç Yeni Monitörünü Tanıttı

Çok yönlü kullanım imkanı ve performans peşindeki içerik üreticiler için ideal olan yeni UR59C 32 inç monitör, bir milyara kadar renk desteğiyle 2500:1 kontrast oranı ve 3840×2160 4K UHD çözünürlük sunan kavisli bir ekrana sahip. 1500R kavis ile elde edilen çevreleyici deneyim, içerik üretimi ve sanat tasarımı yaparken, video izlerken veya oyun oynarken farkını ortaya koyuyor. Geleneksel monitörlerde sıkça rastlanan, uzun süre kullanım sonrasında ortaya çıkan göz yorgunluğu da azaltılıyor. Bu üç yeni monitör 8-11 Ocak 2019 tarihleri arasında Samsung’un Las Vegas Convention Center #15006’daki CES standında görülebilecek.

Kaynak: https://www.technopat.net/2019/01/04/samsung-2019-model-uc-yeni-monitorunu-tanitti

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu