Tiktok Takipçi Satın Al

Samira CT

Bu makalemizde size League of Legends Samira karakterinin CT'larını sizlere listeliyoruz. Samira ct, ct samira, lol samira ct...

LoL Samira CT karakterleri nelerdir? Samira isimli bu karakter bir diğer adı ile de Çöl Gülü olarak tanınmaktadır.


Oyun yazmış olduğu hikayeye göre Samira çok küçük bir kız iken ebeveynleri ile birlikte yaşamaktaydı. sokak ortasında seyircilerin gözlerini kamaştıran gösteriler yaparken yürekleri ağıza getiriyordu. Bu gösterilerin temeline kılıç ve silah dayanmaktaydı. Hayatından çok memnun olan Samira günlerini Bu şekilde sürdürüp götürmekteydi. Bu durum ailesinin pek hoşuna gitmese de Samira buna aldırış etmiyordu.

Çölde ailesi ile birlikte yaşayan bu kız kalbinde barındırdığı nefret ve intikam ateşi ile birlikte önüne çıkan herkese saldırmaya başlamıştır. Durmak bilmeyen karakter şu anki konumuna ulaşmıştır. Oyun içerisindeki rolü nişancı niteliğinde olan bu karakterin zorluk seviyesi ise orta derecededir.

Samira CT Karakterleri

  • Ashe
  • Caitlyn
  • Tristana
  • Twitch

Samira CT

Samira Yetenekleri

  • Pasif (Deli Duman): karakter pasif yeteneğini kullandığında kendisine muhteşem bir hareket hızı kazandırır buna ek olarak da Samira yakın dövüş menzilinde olmayan rakiplerine de tabanca ile atış yapar Eğer rakipler menzilinde ise kılıcını çekerek onlara hasar vermeye başlar kılıçla yapılan hasarlara ilave olarak büyü hasarı da eklenir
  • Gösteriş (Q): karakter bu senin kullandığın da yakın dövüş menzilinde olmayan rakipleri de doğrudan tabancası ile birlikte ateş eder. Fener rakipleri yakın dövüş menzilinde ise onlara kılıcı ile birlikte hasar verir.
  • Kılıç Girdabı (W): karakter bu yeteneğini kullandığında kılıcını etrafında savurarak çevresinde bulunan rakiplerine iki defa art arda hasar verir ve rakiplerin hem kullanım sırasında alanın içinde olan kendisine doğru yapılmış saldırıları hem de kullanım sonrasında alana giren atışları engeller.
  • Heyecan Dorukta (E): karakter bu yeteneği kullandığında bir rakibin ya da takım arkadaşının üstünden atlar. Eğer karakter bir rakibin üstünden atıyorsa rakiplerine büyük hasarı verir ve bir süreliğine de kendisine saldırı hızı kazandırır. Eğer karakter bu yetenek ile rakiplerini alt ederse yeteneğin bekleme süresini sıfırlar.
  • Cehennemin Tetiği (R): karakter son yeteneği olan cehennem tetiğini kullandığında tabancalar ile birlikte art arda ateş etmeye başlar. Çevresinde bulunan rakiplerine 10 defa saldırır. her bir ateş fiziksel hasar verir, can çalma uygular ve kritik vuruş ihtimalini arttırır.

Bu içeriğimizde League of Legends’in önemli karakterlerinden biri Samira yeteneklerine ve Samira CT listesine yakından baktık. Diğer güncel League of Legends haberlerini okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Samira CT

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu