Tiktok Takipçi Satın Al

Haluk Bilginer’in Başrolde Olduğu Şahsiyet Dizisinin 2. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

Haluk Bilginer’in başrolde olduğu Şahsiyet'in 2. sezon için yayın tarihi belli oldu.

Türkiye’de ve dünyada büyük ses getiren dizi Şahsiyet’in ikinci sezonu için yayın tarihi açıklandı. İlk sezonu 12 bölümden oluşan dizi, ekim ayında ikinci sezonuyla geleceği hakkında haberler çıkmıştı.

İkinci sezonunda Haluk Bilginer‘in başrolde yer almasının yanı sıra Şebnem Bozoklu da Zuhal Beyoğlu karakteriyle diziye katılacak. Birinci sezonda Cansu Dere’nin canlandırdığı Nevra Elmas karakterinin de ikinci sezonda yer alacağı ancak Dere’nin rolüne devam edip etmeyeceği hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır.


Dizinin yeni sezonunda İlker Aksum, Nergis Öztürk, Ahmet Mümtaz Taylan ve Recep Usta gibi sevilen isimler de rol alacak. Yeni sezon, Agah Beyoğlu ve Avustralya’dan dönen kızı Zuhal Beyoğlu’nun dünyasını konu edinecek. İlk sezonun aksine polis hikayesi bu sezonda yer almayacak, ancak Nevra karakterini görmeye devam edeceğiz.

Şahsiyet Dizi 2. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Haluk Bilginer'in Başrolde Olduğu Şahsiyet Dizisinin 2. Sezon Yayın Tarihi Açıklandı

Şimdi ise resmi hesaptan yapılan açıklamaya göre Şahsiyet’in ikinci sezonu 13 Kasım’da yayınlanacak. Dizi, büyük beğeni toplayan Şahsiyet, GAİN tarafından satın alındı. Bu nedenle Şahsiyet, platformun lansman projesi olarak GAİN’de yayınlanacak. İkinci sezon toplamda 10 bölümden oluşacak.

Son olarak, Şahsiyet dizisinin ikinci sezonunun yayın tarihi olan 13 Kasım’ı bekleyerek, ilk sezonun ardından merakla beklenen hikayenin nasıl devam edeceğini görebileceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu