TeknoDiot
     
     
     

Sahibinden Mobil Uygulaması En Çok Tercih Edilen Oldu

Sahibinden Mobil Uygulaması En Çok Tercih Edilen Oldu

e-Ticaret alışkanlıklarının en yüksek seviyelere ulaştığı 2018, sahibinden.com’un mobil uygulaması için de verimli bir yıl oldu ve Apple Store’de yılın en fazla indirilen ücretsiz uygulamaları arasında yerini aldı.

Türk mühendislerin geliştirdiği sahibinden.com mobil uygulamasının hızlı, kullanıcı dostu ve yenilikçi özellikleri sayesinde, kullanıcılar tarafından yoğun olarak tercih edildiği gözlendi. Google Analytics Eylül ayı verilerine göre iOS uygulamasının aylık kullanıcı sayısı 3,5 milyonu geçti.,

Sahibinden Mobil Uygulaması En Çok Tercih Edilen Oldu

[sp-related style=”light” id=”30788″]

Emlak, Vasıta, Yedek Parça, Aksesuar, Donanım & Tuning, İkinci El ve Sıfır Alışveriş, İş Makineleri & Sanayi, Ustalar ve Hizmetler, Özel Ders Verenler, İş İlanları, Yardımcı Arayanlar ve Hayvanlar Alemi kategorilerine ait binlerce ilana iOS uygulaması üzerinden ulaşmak için sahibinden.com uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Amazon’dan Chrome’u Kızdıracak Hamle

Adil Anıl Öktem

Sevilen Özellik YouTube Music’e Geliyor

Buğra Noyan

Spotify Kullanıcı Sayısı Bir Rekora İmza Attı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.