Tiktok Takipçi Satın Al

Sahibinden.com, Yeni Platformu Oto360’ı Tanıttı

Türkiye’nin en büyük ikinci el alış-satış platformu sahibinden.com, yeni platformu Oto360‘ı tanıttı.

Sahibinden.com Oto360 nedir? hasar kaydı sorgulama, ekspertiz, sigorta, kredi teklifi ve araç değeri öğrenme gibi hizmetlerin bir arada sunulduğu pratik ve kullanıcı dostu bir platform olarak duyuruldu.

Sahibinden.com Oto360 neler sunuyor?


sahibinden.com Oto360 platformu neler sunuyor olacak? sahibinden.com Oto360 üzerinde araç değerlenmeden ekspertize, hasar sorgulamadan kredi tekliflerine, trafik sigortası ve kasko tekliflerinden araç alım-satım rehberine ve sıfır araçlarla ilgili bilgilere Oto360 platformu üzerinden kolayca ulaşabiliyor.

Sahibinden.com, Yeni Platformu Oto360'ı Tanıttı

Otomobil almak veya satmak isteyen kullanıcılar, sahibinden.com ana sayfasında yer alan Oto360 sekmesini tıklayarak veya mobil uygulama ve mobil sitede yer alan 360 Servisler menüsünü kullanarak ihtiyaç duydukları servislere erişebiliyor.

Oto Ekspertiz servisi aracılığı ile ise profesyonel iş ortakları tarafından sunulan kapsamlı ekspertiz paketlerini uygun fiyatlara satın alabiliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu