Sage Sınıfı Black Desert Türkiye & MENA’da Uyanışa Hazır

Abone Ol 

Pearl Abyss, bugün yeni Sage sınıfının Uyanış için Black Desert Türkiye&MENA’da hazır olduğunu duyurdu.

Maceracılar artık Sage sınıflarını uyandırabilecek ve yolculuğa yeni güçlü silah ve beceriler ile devam edebilecekler.

Yıldırım Gücü Sage’de

Sage, Uyanışını gerçekleştirerek Black Desert dünyasına geri döndü. Bugünden itibaren Uyanış yapmış Sage, yıldırımlarla doldurulmuş mızrağı Kibelius’u kullanarak düşmanlarına saldırabilecek. Ayrıca Sage, rakiplerini delip geçmesi için mızrağını fırlatabilecek veya kendisini bir yıldırıma dönüştürerek düşmanlarına saldırabilecek.

Ayrıca Maceracılar, Uyanış yapmış Sage’in büyük bir yarık açarak mızraklar çağırabildiği Hüküm Hapsi ve yıldırımla dolu mızrağını fırlatabildiği Işık Yükselmesi de dahil olmak üzere yeni ana becerilerini kullanabilecekler.

Sage Sınıfı Black Desert Türkiye & MENA'da Uyanışa Hazır

Sage Uyanışın Gelişi Ödüllerle Kutlanacak

Uyanışını gerçekleştiren Sage’in gelişini kutlamak için çeşitli etkinlikler de düzenleniyor. Sage Uyanışla gelen Giriş Ödülleri etkinliği 26 Mayıs’a kadar devam edecek. Maceracılar Pet, Depo Sorumlusu ve Envanter Genişletme Slotu da dahil olmak üzere özel ödülleri etkinlik dönemi boyunca oyuna giriş yaparak kazanabilecekler. Aynı zamanda Maceracılar canavarları yok ederek ve Toplayıcılık yaparak veya oynama sürelerine bağlı olarak Kömürleşmiş Kaya Parçaları kazanabilecek ve bu parçaları daha değerli ödüller almak için takas edebilecekler.

Daha fazla bilgiyi Black Desert Türkiye&MENA’nın resmi web sitesi tr.playblackdesert.com adresinde bulabilirsiniz.

Göz atın:   GTA V Online İçin Yaz Güncellemesi Geliyor!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu