Tiktok Takipçi Satın Al

165 TL’ye RGB Oyuncu Faresi: Sades Scythe İnceleme (ÇEKİLİŞ)

Sades Scythe, Tasarım olarak gerçek anlamda oldukça iyi görünüyor, kullanım esnasında da Mouse ele iyi bir şekilde oturuyor.

Sol tarafta programlanabilir tuşlar mevcut. Klasik olan ileri-geri tuşlarının yanı sıra birde DPI kilit tuşu yer alıyor. Sol kısımda desenli eli terletmeyen malzeme kullanılması da oyuncular için bir artı bir durum. her oyuncunun tutuş tarzına ve el boyutuna uyacak şekilde tasarlanmış desek yeridir.


Şık bir şekilde yerleştirilmiş 7 programlanabilir tuşu, tek tek kısa sürede tanımlanabilir ve yanlış tıklamaları büyük oranda azaltabilir! Ayrıca Pixart A30 50 sensörüne sahip olan Sades Scythe, hız, hassasiyet ve duyarlılıkta güzel bir performans sunuyor….

ÇEKİLİŞ KISMI SAYFANIN ALTINDADIR.

Orta kısımda klasikleşmiş DPI tuşu ve scroll tuşu yer alıyor en alt kısımda da Sades logosu bulunuyor. RGB aydınlatma mouse çevresinde şerit şeklinde yanıyor. Her DPI ayarına ayrı ışıklandırma mevcut ve 11 farklı RGB mod yer alıyor. Sades Scythe, 4 seviyeli ayarlanabilir DPI seçeneği ile oyunculara en uygun DPI değerini sunuyor.

165 TL'ye RGB Oyuncu Faresi: Sades Scythe İnceleme (ÇEKİLİŞ)

Sades yazılımı, başka bir oyuna başlamadan önce fareyi sıfırlamakta zaman kazanmak için dosyaları içe/dışa aktarmanıza izin veriyor. Oyuncuların fazlaca kullandığı makro atamalarıda bu yazılım üzerinden ayarlanabilmekte.  Yazılım üzerinde rgb modları, renkler, ve diğer birçok özelliği buradan ayarlamak mümkün kılınıyor. ayrıca kaydırma hızı, fare hızı, tarama oranı ve çift tıklama hızı ayarları yapılabiliyor.

1.8 metrelik silikon kablo Sades Scythe’a bulunuyor Fiyatına oranla bu kablo türünü görmemiz bizleri şaşırtmadı. Bu kategorideki farelerde silikon kablo görmek mümkün oluyor.. USB ucu altın renk kaplamalı olduğunu söyleyelim.

Oyuncuların ellerinde herhangi bir baskı yaratmadan saatlerce kullanıma olanak sağlıyor olması güzel bir durum, şahsen ben uzun kullanımda Sades Scythe’ı başarılı bulduğumu söyleyebilirim. 98 gramlık bir ağırlığa sahip, Sades Scyth bu kategorideki hemen hemen diğer Mouselar ile aynı ağırlıkta olduğunu söyleyebiliriz.

165 TL'ye RGB Oyuncu Faresi: Sades Scythe İnceleme (ÇEKİLİŞ)

Sades Scythe 4000 DPI özelliğine ve 1000 herz kadar tarama oranı sunuyor bu da 1 milisaniye gibi bir değere eş değer. Evet bu videomuzda Sades Scyth oyuncu faresine yakından baktık ve bu fareyi sizlerden birine hediye edeceğiz, çekilişe katılmak için aşağıdan Instagram görselindeki şartları yerine getirebilir ve çekilişe katılabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu