Tiktok Takipçi Satın Al

Oyunculara Müjde: Grand Theft Auto 5 İndirime Girdi!

Rockstar Games'in satış rekorları kıran açık dünya oyunu GTA 5 indirime girdi.

GTA 5 indirim duyurusu yayınlandı!  Rockstar Games’in satış rekorları kıran açık dünya oyunu GTA 5 indirime girdi. Steam üzerinde normalde 169 TL olan oyun yüzde 50 indirim ile birlikte 84,50 TL oldu.


Popüler dijital oyun platformu Steam’de zaman zaman ücretsiz oyun ve indirimlerdeki oyunları sunuyor. Yine Rockstar Games’in en çok satan oyunu olan ve halen satış rekorları kırmaya devam eden oyunu Grand Theft Auto 5 oyunu yüzde 50 indirimle Steam platformunda.

Eğer almak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın deriz. Rockstar Games’in en çok satan oyunları arasında ilk sırada yer alan GTA 5’in satış rakamları dudak uçuklatan cinsten. Popülerliği henüz bitmemiş ve satışlarına kaldığı yerden devam ediyor.

Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu. Grand Theft Auto serisinin beşinci oyunudur. 17 Eylül 2013 tarihinde PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya çıkmıştır. Grand Theft Auto 5, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayımlanan açık uçlu aksiyon-macera tarzı video oyunu.

GTA 5 İçin Steam’de İndirim Şöleni

Oyunculara Müjde: Grand Theft Auto 5 İndirime Girdi!

Hala da satışları oldukça yüksek olan GTA 5 popülerliğini GTA 6 çıkışına kadar koruyacak görünüyor. GTA 5’i Steam indirimlerinden satın almak isterseniz buradan sayfaya ulaşabilirsiniz. Son olarak GTA 5 indirimi 28 Ekim 2020 tarihine kadar sürecektir.

GTA 5 Konusu

GTA 5’te üç karakter bulunmaktadır ve olay Los Santos’ta geçmektedir. Oyuncular, oyunda yer alan üç karakterden dilediklerini seçerek kolaylıkla oyunu yönetmeye başlamaktadır. Her karakter, los Santos şehrinde oldukça tehlikeli olan soygunları gerçekleştirmektedir.

Ayrıca oyun esnasında oyuncular, karakterler arasında geçişler de yapabilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri’nde en fazla satan oyunlar arasında yer alan GTA 5 çoğu kişinin beğenerek oynadığı oyunlardan bir tanesi olmuştur. Dolayısı ile GTA 5 %100 save işlemi de internette sıklıkla aratılmaktadır.

Fakat bu oyunu oynamaya başlamadan önce sistem gereksinimleri hakkında gerekli olan bilgilere göz atmakta fayda bulunmaktadır.

Oyunculara Müjde: Grand Theft Auto 5 İndirime Girdi!

Oyunculara Müjde: Grand Theft Auto 5 İndirime Girdi!

Oyunculara Müjde: Grand Theft Auto 5 İndirime Girdi!

Oyunculara Müjde: Grand Theft Auto 5 İndirime Girdi!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu