Oyunculara Müjde: GTA 5 İndirime Girdi! - TeknoDiot.com

Oyunculara Müjde: Grand Theft Auto 5 İndirime Girdi!


Rockstar Games’in satış rekorları kıran açık dünya oyunu GTA 5 indirime girdi. Steam üzerinde normalde 169 TL olan oyun yüzde 50 indirimde.

Popüler dijital oyun platformu Steam’de zaman zaman ücretsiz oyun ve indirimlerdeki oyunları sunuyor. Yine Rockstar Games’in en çok satan oyunu olan ve halen satış rekorları kırmaya devam eden oyunu Grand Theft Auto 5 oyunu yüzde 50 indirimle Steam platformunda.

Eğer almak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın deriz. Rockstar Games’in en çok satan oyunları arasında ilk sırada yer alan GTA 5’in satış rakamları dudak uçuklatan cinsten. Popülerliği henüz bitmemiş ve satışlarına kaldığı yerden devam ediyor.

Oyunculara Müjde: Grand Theft Auto 5 İndirime Girdi!

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili haberler” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”2″ style=”grid” align=”none” withids=”82144,82226″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Hala da satışları oldukça yüksek olan GTA 5 popülerliğini GTA 6 çıkışına kadar koruyacak görünüyor. GTA 5 indirimi biz bu haberi hazırlarken 7 gün süresi var yani, 10 Mayıs Perşembe günü indirim bitecek. GTA 5’i Steam indirimlerinden satın almak isterseniz buradan sayfaya ulaşabilirsiniz. Son olarak GTA 5 indirimi 31 Mart 2020 tarihine kadar sürecektir.

Oyunculara Müjde: Grand Theft Auto 5 İndirime Girdi!

Oyunculara Müjde: Grand Theft Auto 5 İndirime Girdi!

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu