Tiktok Takipçi Satın Al

Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu

ROCCAT'ın en çok yönlü faresi olan Kova AIMO duyuruldu.

ROCCAT Kova AIMO, hem sol hem de sağ elini kullanan oyuncular için optimize edilmiş bir tasarıma sahip.

Yine de rafine, ergonomik şekli sayesinde oldukça rahat. Fare, hızlı ve içgüdüsel kontrol sağlamak için ana üst düğmelerin her iki tarafına sezgisel olarak yerleştirilmiş hızlı ateşleme düğmelerine sahiptir. Titan tekerlek ve ek yan düğmelerle birlikte, Kova AIMO etkileyici 20 olası işlev sunmakta.


AIMO ailesine en son üyeyi temsil ediyor ve 16,8 milyon ayrı renk seçeneğine sahip. AIMO aynı anda hem bir aydınlatma motoru hem de bir ekosistemdir.

Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu

İşlevselliği, bağlı uyumlu cihazların sayısına göre büyür ve yapılandırmaya gerek olmadan canlı, son teknoloji aydınlatma senaryoları sunar. Kova AIMO ile aydınlatma, güçlü Titan tekerleğinde ve yenilenen logoda sergileniyor.

Kova AIMO 59,99 Euro fiyatla satışa sunuldu. Şu anda önde gelen perakendecilerde ve ROCCAT online mağazasında bulunmaktadır. Son olarak Kova AIMO’nun siyah ve beyaz renk seçenekleri yer almakta. 

Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu