«
Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu Bilgisayar Haberleri

ROCCAT Kova AIMO, hem sol hem de sağ elini kullanan oyuncular için optimize edilmiş bir tasarıma sahip.

Yine de rafine, ergonomik şekli sayesinde oldukça rahat. Fare, hızlı ve içgüdüsel kontrol sağlamak için ana üst düğmelerin her iki tarafına sezgisel olarak yerleştirilmiş hızlı ateşleme düğmelerine sahiptir. Titan tekerlek ve ek yan düğmelerle birlikte, Kova AIMO etkileyici 20 olası işlev sunmakta.

AIMO ailesine en son üyeyi temsil ediyor ve 16,8 milyon ayrı renk seçeneğine sahip. AIMO aynı anda hem bir aydınlatma motoru hem de bir ekosistemdir.

Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu Bilgisayar Haberleri

İşlevselliği, bağlı uyumlu cihazların sayısına göre büyür ve yapılandırmaya gerek olmadan canlı, son teknoloji aydınlatma senaryoları sunar. Kova AIMO ile aydınlatma, güçlü Titan tekerleğinde ve yenilenen logoda sergileniyor.

Kova AIMO 59,99 Euro fiyatla satışa sunuldu. Şu anda önde gelen perakendecilerde ve ROCCAT online mağazasında bulunmaktadır. Son olarak Kova AIMO’nun siyah ve beyaz renk seçenekleri yer almakta. 

Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu Bilgisayar Haberleri   Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu Bilgisayar Haberleri


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *