TeknoDiot
     
     
     

Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu

Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu

ROCCAT Kova AIMO, hem sol hem de sağ elini kullanan oyuncular için optimize edilmiş bir tasarıma sahip.

Yine de rafine, ergonomik şekli sayesinde oldukça rahat. Fare, hızlı ve içgüdüsel kontrol sağlamak için ana üst düğmelerin her iki tarafına sezgisel olarak yerleştirilmiş hızlı ateşleme düğmelerine sahiptir. Titan tekerlek ve ek yan düğmelerle birlikte, Kova AIMO etkileyici 20 olası işlev sunmakta.

AIMO ailesine en son üyeyi temsil ediyor ve 16,8 milyon ayrı renk seçeneğine sahip. AIMO aynı anda hem bir aydınlatma motoru hem de bir ekosistemdir.

Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu

İşlevselliği, bağlı uyumlu cihazların sayısına göre büyür ve yapılandırmaya gerek olmadan canlı, son teknoloji aydınlatma senaryoları sunar. Kova AIMO ile aydınlatma, güçlü Titan tekerleğinde ve yenilenen logoda sergileniyor.

Kova AIMO 59,99 Euro fiyatla satışa sunuldu. Şu anda önde gelen perakendecilerde ve ROCCAT online mağazasında bulunmaktadır. Son olarak Kova AIMO’nun siyah ve beyaz renk seçenekleri yer almakta. 

Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu Roccat, Kova AIMO Oyuncu Faresini Duyurdu

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Turtle Beach Recon 70 Serisi Oyun Kulaklığını Duyurdu

Uğur Aydemir

Lenovo Yoga C940, Kusursuz Tasarım Ve Üstün Performansı Birleştirdi

Umut Bilgen

EKWB, AMD Radeon VII için EK-Vector Serisi Su Bloklarını Piyasaya Sürüyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.