Tiktok Takipçi Satın Al

Riot Games’in Oyunu Valorant’ın Kapalı Betası Duyuruldu: İşte Beta Tarihi

Riot Games’in rekabete dayalı, karakter tabanlı PC oyunu Valorant, Kapalı Beta dönemine başlıyor.

Dijital oyun ekosisteminin en büyük temsilcilerinden Riot Games, Bugüne dek “Project A” kod adıyla bilinen, PC için geliştirdiği taktiksel nişancılık oyunu Valorant’ı duyurmuştu. Rekabetçi, 5’e 5, Karakter Tabanlı Birinci Şahıs bilgisayar oyunu olan Valorant, 2020 yazında dünya çapında pek çok ülkede ücretsiz olarak oynanabilecek.

5’e 5 kapışma: Valorant


Riot Games, 2020 yazında çıkacak olan ve heyecanla beklenen taktiksel nişancılık oyunu Valorant’ı duyurdu. Bugüne dek “Project A” kod adıyla bilinen ve oynaması ücretsiz olan Valorant keskin becerinin, büyük risklerin, rekabetçi oynanışın ve bireysel başarı anlarının öne çıktığı yaratıcı oyun tarzlarını ödüllendiriyor. Valorant’ta beşer oyuncudan oluşan iki takım, saldıranların savunuculara karşı olduğu 24 turda mücadele ederek tur tabanlı silahlı çatışmaları kazanmaya çalışıyor.

Oyuncular Valorant’ta dünyanın farklı köşelerinden, savaşa hazır çeşitli ajanlardan oluşan doğa üstü bir ekip arasından seçimini yapacak. Her bir ajan, silah becerisini taktiksel bilgi ve stratejik destekle tamamlayarak oyuncuların farklı durumlara yaklaşımını etkileyecek özel yetenek setlerine sahip. Yetenekler, doğru atışı yapabilmeleri için oyunculara taktiksel fırsatlar sağlamaları için tasarlandı.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili haberler” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”4″ style=”grid” align=”none” withids=”79663,79722,79788,79784″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Valorant kapalı beta süreci başlıyor

Riot Games'in Oyunu Valorant'ın Kapalı Betası Duyuruldu: İşte Beta Tarihi

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili haber” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”83252″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Türkiye, Kanada, Avrupa, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli olacak Kapalı Beta dönemi, 7 Nisan 2020’de açılıyor.

Riot Games’in merakla beklenen yeni oyunu Valorant, 7 Nisan 2020’de Kapalı Beta dönemine başlayacak. Kapalı Beta dönemi, Türkiye, Avrupa, Kanada, Rusya ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki oyuncularla sınırlı olurken, ilerleyen süreçte bu ülkelerin çoğaltılması da değerlendiriliyor.

Riot Games, takipçilerine Valorant Kapalı Beta erişimi vermek için dünyanın önde gelen çok oyunculu eğlence topluluğu olan Twitch ile işbirliği yapıyor.

Kapalı Beta‘ya katılmaya hak kazanmak için Kanada, Avrupa, Rusya, Türkiye ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki oyuncuların, şu adımları takip etmesi gerekiyor:

  • Bir Riot hesabı edinmek için kayıt olmak
  • Riot hesabını bir Twitch hesabına bağla
  • Kapalı Beta etkin hale geldikten sonra erişime hak kazanabilmek için Twitch’te öne çıkarılan belirli Valorant yayınlarını izlemek.

Riot Games'in Oyunu Valorant'ın Kapalı Betası Duyuruldu: İşte Beta Tarihi

Riot Games'in Oyunu Valorant'ın Kapalı Betası Duyuruldu: İşte Beta Tarihi

Riot Games'in Oyunu Valorant'ın Kapalı Betası Duyuruldu: İşte Beta Tarihi

Riot Games'in Oyunu Valorant'ın Kapalı Betası Duyuruldu: İşte Beta Tarihi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu