Redmi Note 8 Pro Terminator Sürümü, 29 Ekim'de İspanya'da Satışa Sunulacak! - TeknoDiot.com

Redmi Note 8 Pro Terminator Sürümü, 29 Ekim’de İspanya’da Satışa Sunulacak!

Abone Ol 

Bu yılın başlarında Xiaomi, X-Men için özel bir versiyon yayınlamıştı, şirket Redmi Note 8 Pro için Terminator sürümünü satışa sunmaya hazırlanıyor.

Bu yılın başlarında, Xiaomi, X-Men: Dark Phoenix Filmi için 20. Yüzyıl Fox’uyla ortaklaşa özel bir Redmi Note 7 sürümünü yayımladı. Xiaomi bir kez daha Redmi Note 8 Pro için özel bir baskı ayarlıyor. Bu yüzden Terminator: Dark Fate filmi stüdyosuyla ortaklık kuracak.

Xiaomi’nin birçok sosyal medya hesabı, yeni filmi ve tabii ki Redmi Note 8 Pro’yu tweetliyor. Aşağıda İngiltere hesabından tweetler geliyor.

Redmi Note 8 Pro Terminator Edition

 

Redmi Note 8 Pro aslında İngiltere’de satılmamaktadır. Ancak, İspanya’da Redmi Note 8 Pro Terminator: Dark Fate Edition var ve 29 Ekim’de satışa sunulacak.

Resmi Xiaomi İspanya çevrimiçi mağazası 29 Ekim’de saat 00.00’da başlayan 24 saatlik bir flash satışı gerçekleştirecek. O gün telefonu alanlara ücretsiz bir Terminatör: Dark Fate ilgili bir hediye verilecek. Redmi Note 8 Pro, o gün 249 € yerine 229 € ‘ya satılacak. 128GB’lık sürümün fiyat indirimi almasından söz edilmiyor.

Göz atın:   Xiaomi Poco X2 Modeli Geekbench'te Ortaya Çıktı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu