bayigram.com

Redmi Note 8 Pro Terminator Sürümü, 29 Ekim’de İspanya’da Satışa Sunulacak!

Bu yılın başlarında Xiaomi, X-Men için özel bir versiyon yayınlamıştı, şirket Redmi Note 8 Pro için Terminator sürümünü satışa sunmaya hazırlanıyor.

Bu yılın başlarında, Xiaomi, X-Men: Dark Phoenix Filmi için 20. Yüzyıl Fox’uyla ortaklaşa özel bir Redmi Note 7 sürümünü yayımladı. Xiaomi bir kez daha Redmi Note 8 Pro için özel bir baskı ayarlıyor. Bu yüzden Terminator: Dark Fate filmi stüdyosuyla ortaklık kuracak.


Xiaomi’nin birçok sosyal medya hesabı, yeni filmi ve tabii ki Redmi Note 8 Pro’yu tweetliyor. Aşağıda İngiltere hesabından tweetler geliyor.

Redmi Note 8 Pro Terminator Edition

 

Redmi Note 8 Pro aslında İngiltere’de satılmamaktadır. Ancak, İspanya’da Redmi Note 8 Pro Terminator: Dark Fate Edition var ve 29 Ekim’de satışa sunulacak.

Resmi Xiaomi İspanya çevrimiçi mağazası 29 Ekim’de saat 00.00’da başlayan 24 saatlik bir flash satışı gerçekleştirecek. O gün telefonu alanlara ücretsiz bir Terminatör: Dark Fate ilgili bir hediye verilecek. Redmi Note 8 Pro, o gün 249 € yerine 229 € ‘ya satılacak. 128GB’lık sürümün fiyat indirimi almasından söz edilmiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu