Beklenen Redmi K30 Ultra Geliyor! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Beklenen Redmi K30 Ultra Geliyor!

Beklenen Redmi K30 Ultra Geliyor!

MediaTek işlemci ve 64MP dört arka kamera ile Redmi K30 Ultra’nın geleceği ortaya çıktı.

Merak edilmeye başlanan yeni Redmi K30 Ultra geliyor. Redmi markasının Xiaomi’den bağımsızlığından bu yana, bu marka bazı ilginç akıllı telefonlar piyasaya sürüyor. Başlangıçta, Redmi markası orta seviye bir marka olarak konumlandırılırken, Xiaomi amiral gemilerine odaklandı.

Bununla birlikte, Redmi K serisinin ortaya çıkmasıyla, bazı cihazları amiral gemisi kategorisine kolayca konumlandı. İlginçtir, bu Redmi K serisi şimdilik sadece “30” a sahip. Redmi K30 (4G ve 5G versiyonları), Redmi K30 Pro, Redmi K30 5G ve Redmi K30i 5G var. K30’un 4G ve 5G sürümü de dahil olmak üzere tüm bu akıllı telefonların bazı farklılıkları var. XDA-Developers’ın yakın tarihli bir raporu, Redmi K30 Ultra’nın yolda olabileceğini iddia ediyor.

Beklenen Redmi K30 Ultra Geliyor!

Rapora göre, bu akıllı telefon “cezanne” kod adı ile geliyor. XDA bu ürünü ve kod adını MIUI 12 kodunun en son sürümü mevcut. Kod ayrıca akıllı telefonun arka dört kameralı bir modülle donatılmış olacağını da gösteriyor. Ayrıca, ana kamera 64MP bir sensördür ve bir açılır ön kamera kullanabilir. Ayrıca rapor, bu akıllı telefonun bir MediaTek işlemci ile geleceğine de dikkat çekti. Xiaomi, MediaTek Dimensity 5G serisi ile oldukça rahat. Bu nedenle, bu tamamen bir sürpriz değil.

Ancak, Çin’deki Redmi K serisi telefonların hiçbiri bir MediaTek işlemci kullanmıyor. Bu durumda, MediaTek yongasını kullanan ilk K serisi telefon olacaktır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Oppo Find X2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

Honor 8S Çok Yakında Türkiye’de! Honor 8S Fiyatı

Uğur Aydemir

Windows 10 Hareketli Arka Plan Nasıl Yapılır

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.