Tiktok Takipçi Satın Al

Geekbench’te Redmi K30 Pro Gözüktü!

Geekbench yeni Redmi K30 Pro’nun yakında piyasaya sürüleceğini doğruladı.

Ön verilere göre, yeni ürün Mart ayında sunulacak, ancak şirket henüz resmi bir açıklama yapmadı. Daha önce markanın bir Redmi K30 Pro akıllı telefon hazırladığı bildirildi, ancak modelin varlığına dair bir kanıt yoktu.


Son zamanlarda, Geekbench karşılaştırma veritabanı yeni Redmi K30 Pro‘nun yakında piyasaya sürüleceğini doğruladı, çünkü model orada test edildi. Bu gerçeğe ek olarak, anahtar özellikler de bilinmektedir.

Özellikle, beklendiği gibi, model bir Snapdragon 865 işlemci tarafından gücünü alacak. Yeni cihazda RAM kapasitesi 8 GB olacak ve MIUI ile Android 10 ile kutudan çıkacak.

Redmi K30 Pro‘nun beşinci nesil ağları desteklediği de bilinmektedir. Resmi olmayan verilere göre, akıllı telefon 120 Hz yenileme oranına sahip bir OLED ekran ile donatılacak.

Yeni ürün için ilk pazarlar Çin ve Hindistan olacak, ancak Avrupa pazarında daha sonra farklı bir adla görünecek.

Geekbench'te Redmi K30 Pro Gözüktü!

Redmi K30 5G ise 120 Hz yenileme hızına sahip olacak

Donanım açıkça 144Hz’de çalışabilir, ancak başka hususlar da vardır – örneğin, ekranı 75Hz’de çalıştıran Redmi K20 için ve 84Hz’e kadar çıkan Mi 9 için bir topluluk yapımı mod var. Bununla birlikte, bu oranlar hiçbir zaman resmi olarak etkinleştirilmemiştir, çünkü bunlar bataryaya zarar verir.

WeibingRedmi K30 5G‘nin bugün laboratuvar testlerinde 144Hz yenileme hızını destekleyecek şekilde ayarlandığını iddia ediyor. Bu nedenle, şirketin yakın gelecekte Redmi K30 5G’nin 120Hz yenileme hızı ekranının 144Hz yenileme hızını desteklemesine izin verecek bir güncelleme yayınlama olasılığı var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu