Tiktok Takipçi Satın Al

Redmi 8A 25 Eylül’de Hindistan’da Çıkıyor!

Redmi 7A’nın piyasaya sürülmesinden sadece birkaç hafta sonra Redmi şimdi önemli ölçüde iyileştirilmiş bir Redmi 8A ile geri döndü.

Bugün Xiaomi, Hindistan’ın 25 Eylül’de piyasaya süreceği süper uygun fiyatlı ile cihazı alan ilk pazar olacağına işaret ediyor. Geçtiğimiz birkaç ay Hindistan’da çılgınca çoğu OEM Diwali’nin alım telaşını bozmaya çalışıyordu. Redmi 8A, TENAA’nın daha önce onayladığı gibi bir kaç büyük yenilikler ile geliyor.


Redmi 8A 25 Eylül'de Hindistan'da Çıkıyor!

Redmi 7A’nın 5.5 inçlik ekranından sonra Redmi 8A, gözyaşı çentiği ve 19: 9 en boy oranıyla 6.2 inçlik bir HD + ekrana geçiş yapıyor. İşlemci onaylanmadı ancak bir Snapdragon 439 SoC kasanın içinde bulunacağı tahmin ediliyor. Arka tarafında şişkinlik pil bölümünde olacaktır, ancak 5.000mAh’lik bir hücre bunu HD + ekran ile birlikte bir dayanıklılık canavarı yapacaktır.

Diğer ilginç özellik, her zaman Xiaomi’de olduğu gibi fiyatlandırması olmalı. Redmi 7A, 5,999 RS (Vergiler hariç 480 TL) mal olmuştu. Xiaomi de aynı başarıyı tekrar ulaşabilirse, bu segmentte bir sonraki en iyi satıcı olabilir. Redmi 8A aynı pazardaki Realme C2’nin beğenileriyle rekabet edecek. Redmi 8A 2GB + 16GB, 3GB + 32GB ve 4GB + 64GB olmak üzere üç çeşidi var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu