Tiktok Takipçi Satın Al

Reddit Kullanıcıları Artık Snapchat’te Doğrudan İçeriği Paylaşabilecek!

Hevesli bir Reddit kullanıcıysanız ve Snapchat’i çok sık kullanıyorsanız, Reddit uygulamasına yapılan bir güncelleme sayesinde, Reddit yayınlarını doğrudan Snapchat ile paylaşabileceksiniz. Reddit yayınlarını paylaşmak yeni bir şey değilken, bu yalnızca bağlantıyı kopyalayıp yapıştıran kullanıcıların değil.

Ayrıca, Snapchat’i, TechCrunch’a göre, tipik olarak daha eski bir kalabalığa doğru eğimli olan genç bir izleyici kitlesinin dikkatini çekme umuduyla, daha derin bir platformlar arası entegrasyon için Reddit ile ortak olan ilk platform haline getiriyor.


Reddit Kullanıcıları Artık Snapchat'te Doğrudan İçeriği Paylaşabilecek!

Snap’daki Ortaklıkların Başkan Yardımcısı Ben Schwerin tarafından yapılan bir açıklamada, “Reddit birçok Snapchatters’ın sevdiği keşfi ve tartışmayı güçlendirir. Bu entegrasyonla, Snapchatters bulduğu ilginç mesajları paylaşarak Snap’larına yeni içerik ve konuşma başlatıcıları ekleyebilecek. Paylaşılan Snaps, Reddit’e geri dönüşü sağladığından, bu, topluluğun gücünü ve her iki platformda bağlantının gelişmesini sağlar.

Reddit’in Büyüme Ürünü başkanı Vaibhav Sahgal, “Snapchat, bir içerik paylaşımı entegrasyonunu test ettiğimiz ilk platform ortağı olan Snapchat ve bu özelliğin kullanıcılarımız arasındaki paylaşım alışkanlıklarını ve deneyimlerini nasıl şekillendireceğini görmekten heyecan duyuyoruz. Entegrasyonun, Reddit içeriğini Reddit içeriğini daha sık paylaşması için güçlendirdiğini ve aynı zamanda yeni kullanıcıları yalnızca Reddit’te bulunan benzersiz içeriğe maruz bırakmasını umuyoruz.

İlgili Makaleler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu