Red Dead Redemption PC Modu için Kollar Sıvandı

Red Dead Redemption’ı PC’de daha kaliteli oynayabileceksiniz. Red Dead Redemption PC Modu için kollar sıvandı.

Çıkışının üzerinden 9 sene geçmiş olan serinin ilk oyunu Red Dead Redemption için uzun süre boyunca oyunun PC sürümünün gelmesi beklense de özellikle ikinci oyunun da çıkışının ardından bu ihtimalin gerçekleşmeyeceği üzerinde duruluyor. Bu sürüm için mod yapımcıları çalışmalarına başladığını duyurdu.

Oyunun Red Dead Redemption: Damned Enhancement Project adı altında geliştirilmekte olan gayri resmi PC uyarlaması için Xenia ve RPCS3 versiyonları baz alınıyor.

Projenin başındaki ekibin hedefi ise Red Dead Redemption oyununu iyi bir optimizasyon ve görsellik ile PC oyuncularına sunmak olacak.


AMD

Red Dead Redemption PC Modu için Kollar Sıvandı

Verilen detaylara bakılırsa da görsel açıdan daha kaliteli kaplamalar, daha kaliteli kullanıcı arayüzü (UI) ve kullanıcı deneyimi (UX) menü elementler ve daha kaliteli oyun içi ekran göstergeleri ile karşımıza çıkılacakmış. Bunların yanı sıra çizimlerin daha iyi hale getirilmesine ek olarak güncellenmiş gölgelendirme ve modellemeler de olacakmış.

Çeşitli emülatör çalışmalarını daha önce yapmış olan bir ekiple başlatılan projede Red Dead Redemption oyununun PC platformunda oynanmasını sağlayacak çalışmalar yapılıyor. Xenia/RPCS3 sürüm kaynaklarını kullanacak olan portla, performans açısından da emülatörde ulaşılamayan yüksek bir seviyeye ulaşılmaya çalışıldığı belirtiliyor.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu