TeknoDiot.com
   
     

Red Dead Redemption 2 Rekor Satış Elde Etti!

Red Dead Redemption 2 Rekor Satış Elde Etti! Mobil Oyun Haberleri Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

Rockstar Games’in fiyatı ile çok konuşulan yeni oyunu Red Dead Redemption 2’nin satış rakamları açıkladı.

Red Dead Redemption 2, ilk 3 günde 725 Milyon doların üzerinde satış yaptı. Red Dead Redemption 2 ilk 3 günde deli gibi sattı desek yanlış olmaz. GTA’nın yapımcısı Rockstar Games’in çok konuşulan oyunu Red Dead Redemption 2 gerçekten rekor satış elde etmiş oldu.

26 Ekim 2018 tarihi itibari ile PlayStation 4, Xbox One ve mobil platformda yayınlanan Red Dead Redemption 2 yayınlanmasından sonrada gündemden düşmez oldu. Oyunculara sunduğu zengin ve geniş içerikler ile sürekli ana sayfa haberlerinde yer alan yapım satışları ile de adından söz ettirecek gibi görünüyor.

[sp-related style=”dark” id=”30724″]

Red Dead Redemption 2 Rekor Satış Elde Etti! Mobil Oyun Haberleri Oyun Haberleri PlayStation Haberleri Xbox Haberleri

İlk üç günde yaptığı satışlar sonrasında 725 milyon doların üzerinde bir gelire sahip olan Rockstar Games, hala satışların hızla gerçekleştirildiğini belirtiyor. Tüm zamanların en yüksek satış lansmanını yapan Rockstar Games, GTA 5’in rekorunu da elinde bulunduruyor.

GTA 5’in lansmanından sadece üç gün sonra Rockstar Games 1 milyar dolarlık bir gelirin sahibi olmuştu. Tüm platformlarda deli gibi satan Red Dead Redemption 2, bilgisayar platformuna da gelecek mi henüz bilinmiyor. İnternet de bu konuda çeşitli sızıntılar olsa da Rockstar’dan net bir açıklama gelmiş değil.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.