Tiktok Takipçi Satın Al

Need for Speed: Most Wanted Remake Geliyor!

Need for Speed: Most Wanted, orijinal seslendirme sanatçısına göre Remake olarak yeniden çıkış yapacak.

EA’nın popüler yarış oyunu Need for Speed: Most Wanted‘ın bir Remake yapımının yapılacağına dair söylentiler var. Orijinal oyunda rol alan bir seslendirme sanatçısı olan Simone Bailly’nin sosyal medya gönderileri, yeniden yapım haberini doğruluyor gibi görünüyor. Bailly, Remake yapımın 2024 yılında piyasaya sürüleceğini belirtti ve orijinal oyunun geliştiricisi Criterion Games’in 2012 versiyonu yerine EA Vancouver’ın 2005 orijinalini kullanacağını söyledi. Oyunun ana karakteri olan Jonathan Cross’un hikayesinin yeniden canlandırılacağı ve Bailly’nin tekrar “ortağı” olarak rol alacağı tahmin ediliyor.

Eğer Bailly’nin Remake yapım hakkındaki söylentileri doğruysa, stüdyoya geri dönerek yeni ses kayıtları yapılıp yapılmayacağı veya sadece orijinal oyundan alınacak ses kayıtlarının kullanılıp kullanılmayacağı belirsizliğini koruyor.

Need For Speed Most Wanted Remake Söylentisi


Need for Speed: Most Wanted Remake Geliyor!

Need for Speed: Most Wanted, 2005 yılında piyasaya sürüldüğünde olumlu eleştiriler almıştı. Eurogamer dergisi oyunu “nearly enough an essential purchase” olarak nitelendirmiş ve 10 üzerinden 8 puan vermişti. EA’nın en son Need for Speed oyunu olan geçen yılın Need for Speed Unbound’ı ise genel olarak düşük bir ilgiyle karşılaşmıştı.

Need for Speed: Most Wanted Remake Geliyor!

Remake yapımın ne zaman duyurulacağı ve hangi platformlarda oynanabileceği henüz bilinmiyor. Hayranlar, orijinal oyundan hatıralarını yeniden deneyimlemek için bu haberleri heyecanla bekliyor.

2005 yılında piyasaya sürülen ve büyük ilgi gören yarış oyunu Need for Speed Most Wanted için bir Remake yapım söylentisi ortaya çıktı. Orijinal oyun, dönemindeki yenilikçi yaklaşımı ve eğlenceli yapısıyla oyuncuların kalbini kazanmıştı. Dün gece çıkan haberlere göre Need for Speed Most Wanted Remake‘in geliştirildiği öğrenildi.

Aslında, Most Wanted’in Remake yapımıyla ilgili haberler sürpriz değil. Zaten Need for Speed serisinin en sevilen oyunlarından biri olan Most Wanted için bir Remake yapım yapılma isteği vardı. Dün geceki haberler sadece bu söylentiyi daha da alevlendirdi.

Bu tartışmayı alevlendiren kişi ise aktris ve seslendirme sanatçısı Simone Bailly oldu. Geçtiğimiz gece attığı bir tweet ile gündeme gelen Bailly, orijinal oyunda Jonathan Cross’un ortağı olan yan karakteri seslendiren isimdi. Bailly’nin yanlışlıkla attığı bu tweet’te, “Need for Speed: Most Wanted Remake 2024’te çıkacak, eğer Cross (Dean McKenzie) ve ortağı (Simone Bailly)’yi en çok aranan yarışçıyı avlarken görmek istiyorsanız beğenin ve yorum yapın” şeklinde bir ifade yer aldı.

Tweet hızla silinse de internet arşivinde yerini aldı. Bu da iddiaları güçlendirdi. Eğer tweet gerçek değilse, aktörün tweet’i hala hesabında dururdu. Ayrıca ünlü ismin, tweet’e gelen yanıtlara yaptığı beğenileri de kaldırması, haberleri doğruladığı şeklinde yorumlandı.

Need for Speed: Most Wanted’in 2005 yılında başlayan macerası, hala popülerliğini koruyor. Umarız yeni Remake  sürümü, serinin kalitesine yakışacak şekilde karşımıza çıkar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu