Red Dead Redemption 2 PC Sürümünün Fragmanı Yayınlandı - TeknoDiot.com

Red Dead Redemption 2 PC Sürümünün Fragmanı Yayınlandı

Abone Ol 

Red Dead Redemption 2 PC sürümünün ilk fragmanı yayınlandı! Rockstar’ın fenomen oyunlarından Red Dead Redemption 2’nin PC oyuncularıyla buluşmasına az bir zaman kaldı.

Red Dead Redemption 2 nihayet gelecek hafta PC platformu için yayınlanacak. Ancak çıkıştan önce yeni bir fragman yayınlandı.

PS4’te bile, Red Dead Redemption 2 bir çekiciydi, ancak beklememiz için daha yeni bir versiyonla ödüllendirildik. Rockstar Games, ayın başlarında Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimlerini sizlerle paylaşmıştık.

Red Dead Redemption 2 PC Sürümünün Fragmanı Yayınlandı

Red Dead Redemption 2’dan yeni fragman

Hikayesi, grafikleri, atmosferi ile dikkat çeken RDR2 büyük ses getirmişti. Rockstar Games tarafından oyunun bilgisayar versiyonunun yayınlanıp yayınlanmayacağı ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Geçtiğimiz günlerde Rockstar Games bir açıklama yaparak oyunun bilgisayar ortamı için yayınlanacağın duyurdu.

Yayınlanan fragmanda oyun hakkında ipucları içerebilir. Red Dead Redemption 2 hikâyeye dair hiçbir bir şey bilmeyenler için spoiler içerebilir. Yeni yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Göz atın:   TP-Link'ten 4G Destekli Yeni Yönlendirici

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu