TeknoDiot
     
     
     

Recep İvedik 6 Vizyon Tarihi Belli Oldu

Recep İvedik 6 Vizyon Tarihi Belli Oldu

Seyirciyle buluşan serisiyle Türk sinemasına damga vuran ve rekorlar kıran Recep İvedik’in altıncı filmini Recep İvedik 6’nın vizyon tarihi belli oldu.

Şahan Gökbakar’ın 2005 yılında hazırladığı ve sunduğu “Dikkat Şahan Çıkabilir”isimli programında yer alan Recep İvedik, 2008 yılında beyaz perdeye taşınmıştı.

Türkiye’de 13+ ve olumsuz örnek oluşturabilecek davranışlar uyarıları ile vizyona giren Recep İvedik serisinin ilk filmi 4.301.693 seyirciyi, ikinci filmi 4.333.144 seyirciyi, üçüncü filmi 3.326.084 seyirciyi, dördüncü filmi 7.369.098 seyirciyi ve beşinci filmi 7.437.050 seyirciyi sinema salonlarına çekmeyi başarmıştı.

Recep İvedik 6 ne zaman sinemalarda?

Recep İvedik 6 Vizyon Tarihi Belli Oldu

Filmin başrolü Şahan Gökbakar, Instagram hesabı üzerinden tüm zamanların en çok izlenen filmi olan Revep İvedik’in devam filminin 8 Kasım 2019’da vizyona gireceğini duyurdu. Mars Group ile anlaşamayan Çamaşırhane Film bu kez CJ Entertainment Turkey ile anlaştı. Film CJ Entertainment Turkey‘in dağıtımcılığında 8 Kasım 2019 tarihinde Recep İvedik 6 filmini beyaz perdeye çıkacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


John Wick 3 Geliyor!

Buğra Noyan

Sadettin Teksoy, Netflix Dizisinde!

Buğra Noyan

Bu Hafta Vizyona Giren Filmler – 30 Mart

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.