Recep İvedik 6 Konusu ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

2008 senesinde ilk Recep İvedik filminin vizyona girmesiyle rekor üstüne rekor kıran Recep İvedik serisinin son filmi Recep İvedik 6’nın çıkış tarihi belli oldu.

Türk sinema sektörünün en çok izlenen film serilerinden biri olan Recep İvedik serisi, vizyona girdiği ilk günden bu yana rekor kırıyor. Recep İvedik 6 ne zaman çıkıyor? Recep İvedik 6 konusu nedir? gibi soruların cevabı bu haberimizde sizlerle buluşuyor olacak.

Bazı izleyenler tarafından yoğun eleştirisine maruz kalan bazılarının da çok beğendiği Recep İvedik filmleri, 2008 yılından bu yana toplam 5 kere karşımıza çıktı. Serinin 6.devam filmi “Recep İvedik 6” çıkış tarihi Şahan Gökbakar tarafından duyuruldu.

Recep İvedik 6 ne zaman çıkacak?

Recep İvedik 6’nın Şubat 2019’da sinemaya gelmesi planlanmış fakat birçok oyuncunun katıldığı “Cinemaximum eylemi” neticesinde ertelenmişti. Yapımcılığını Çamaşırhane Film’in üstlendiği ve dağıtımcılığını ise CJ Entertainment Turkey firması tarafından yapılacak olan Recep İvedik 6 filmi 8 Kasım 2019 tarihinde vizyonda yerini alacak.

Recep İvedik 6 Konusu ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Recep İvedik 6 konusu

Recep İvedik serisinin 6. devam filmi olan yapımın yönetmenliğini Togan Gökbakar üstleniyor. Şahan Gökbakar, yaptığı paylaşımda Recep İvedik’in yeni serüveninin Kenya olduğuna işaret ediyor. Konya’yı yanlış anlayıp Kenya’ya gidecek olan Recep, türlü türlü maceralara atılacak.

Başrollerinde Şahan Gökbakar, Nurullah Çelebi ve Somer Karvan’ın yer aldığı filmi, Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar yönetiyor. Yapımcılığını Çamaşırhane Film’in üstlendiği filmin gişede nasıl gelirler elde edeceğini kesin olarak bilemesek de düşük olmayacağını tahmin etmek çok da zor olmayacaktır.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!