Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Bütçe Dostu Amiral Gemisi Realme X3 Sızdı

Realme, gözden geçirdiğimiz ve oldukça beğendiğimiz X3 SuperZoom amiral gemisini tanıtmıştı.

Ancak o sırada, yanına varacak başka bir ailesi yoktu. Ama şimdi bir sızıntıya göre “SuperZoom olmayan” versiyonun yakında olduğu anlaşılıyor. Realme X3 modeli tanıtılması çok yakın!


Uygun bir şekilde adlandırılmış Realme X3, X3 SuperZoom ile ilgili harika şeyleri bir araya getiriyor, ancak şimdiye kadar tahmin edeceğiniz gibi, bazı kamera özellikleri bilinmiyor.

X3’ün temel özellikleri bir Google Play Konsolunda göründü ve beklediğiniz pek çok şeyi gösterdi: 8GB RAM ile gelecek (SuperZoom gibi 12GB değil) ayrıca Qualcomm Snapdragon 855+ işlemcisinden gücünü alacak.

Ekran muhtemelen hem X3 hem de X3 SuperZoom cihazları arasında aynı: 1080 x 2400 piksel çözünürlüğe sahip 6.6 inç LCD panel. Play Console söylemese de, bu nedenle 120Hz yenileme hızı sunacağı gibi duruyor. X3’ün Realme’nin bulmacasına tam olarak nasıl uyacağı sorusu sorulacak. Unutmayalım, X3 SuperZoom’a ek olarak X50 Pro 5G de var. Bu nedenle X3’ün 5G olmayan bir model olmasını ve daha da uygun bir fiyat noktasına ulaşmasını bekleyeceğiz

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu