Realme, “DART” ve “SUPERDART” Ticari Markalarını Hızlı Şarj Teknolojisinin İsimleri Olarak Başvurdu!

Realme, OPPO‘nun bir yan kuruluşu olarak başladı ancak şu anda bağımsız bir şirket olarak pazarda. Bununla birlikte şirket OPPO’dan uzaklaşmaya çalışsa da, OPOS’un ColorOS 7 ve VOOC hızlı şarj teknolojisi gibi teknolojilerini kullanmaya devam ediyor. Üretici, telefonları için ColorOS 7’nin özel bir sürümünü alıyor ve şimdi hızlı şarj teknolojisi için ticari marka başvuruları yaptı.

Realme’nin “DART” ve “SUPERDART” kelimeleri için ticari marka başvurusunda bulunduğu bildirilmiştir. İki ticari marka için logolar, bunların hızlı şarjla ilgili olduğunu gösterir.

Realme, “DART” ve “SUPERDART” Ticari Markalarını Hızlı Şarj Teknolojisinin İsimleri Olarak Başvurdu!

Bazıları bunun OPPO’nun VOOC ve SUPERVOOC hızlı şarj teknolojilerinin bir yeniden markası olduğunu, diğerleri Realme’nin kendi özel hızlı şarj teknolojileri için olabileceğini söylüyor. Bununla birlikte, ticari markaların şarj cihazları ve powerbankları da dahil olmak üzere gelecekteki ürünlerde görünmeye başlamasını bekliyoruz.

Realme X2 Pro şu anda en hızlı hızlı şarj teknolojisine sahip Realme’nin telefonu. 50W güç derecesine sahip SUPERVOOC’u (sürüm 1) destekler ve telefonu 35 dakika içinde %100 şarj eder.

Bu yıl hızlı şarj teknolojileri için büyük bir yıl oldu ve gelecek yıl işleri daha da ileri götürmesi bekleniyor. Xiaomi’nin 100W Süper Şarj Turbo hızlı şarj teknolojisi, önümüzdeki yıl piyasaya sürülecek cihazlarda kullanılacak. Huawei’nin Mate X’in 5G sürümü 65W hızlı şarjı desteklerken, Mi 10 Pro’nun 66W hızlı şarjı da desteklediği bildirildi.

Bu gibi konularda daha fazla bilgi edinmek için gündem kategorisini takip edebilirsiniz

İLGİLİ İÇERİK:  0xc00007b Hatası Çözümü
Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu