Tiktok Takipçi Satın Al

Realme, ColosOS 7’nin İlk Ekran Görüntülerini Paylaştı!

Realme, X2 Pro beta kullanıcıları arıyor. Şirketin Hintli CEO’su Madhav Sheth, beta testine kaydolmaya daha fazla kullanıcı çekmek için yaklaşmakta olan ColorOS 7’den bir kaç ekran görüntüsü paylaştı.

Realme, ColosOS 7'nin İlk Ekran Görüntülerini Paylaştı!      Realme, ColosOS 7'nin İlk Ekran Görüntülerini Paylaştı!


Onlardan biri olmak istiyorsanız, deneme yalnızca sınırlı sayıda katılımcıya açık olacağından hızlı olmanız gerekir. Ama Realme, X2 Pro beta deneyimine katılmak isteyenlerin yalnızca 18 yaşın üzerindeki Hint sakinleri kabul edileceğini söyledi.

Resmi güncelleme zaman çizelgesine dayanarak, Realme X2 Pro 2020’de Android 10 güncellemesini alması planlanıyor. Beta testi, Çin’deki test programı ile aynı tarih olan 18 Aralık’ta başlayacak.

Şirket ayrıca 29 Kasım gecesi gece yarısı başlayan Black Friday için telefonlarını satışa hazırlıyor. 8 GB RAM / 128GB’lık bir model 2414,39 TL, 12 GB RAM / 256GB’lık 2736,31 TL’den satışa sunulacak. Realme’nin Black Friday tanıtımında, yeni Realme 5’ler de dahil olmak üzere birçok model daha var.

ColorOS, Oppo tarafından da kullanılıyor ve bazı telefonları zaten geçiş yapıyor. Ancak, Realme’nin ColorOS 7 versiyonunda bazı farklılıkların olması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu