Tiktok Takipçi Satın Al

Realme Book Slim Artık Evo Sertifikalı

Akıllı telefon segmentine yıllarca odaklandıktan sonra Realme, daha fazla hayrana hitap etmek ve sağlam bir ürün ekosistemi oluşturmak için farklı teknoloji segmentlerine girmeye karar verdi.


Akıllı saatler, IoT ürünlerini piyasaya sürdükten sonra şirket, tablet ve bilgisayar segmentlerine girmeye karar verdi. Bilgisayar segmentindeki ilk girişim Realme Book serisi şeklinde geldi. Yeni slate, muhteşem bir ekrana ve iyi özelliklere sahip pratik bir cihaz isteyen geleneksel kullanıcıya odaklanıyor. Bugün, Realme Book Slim dizüstü bilgisayar Evo sertifikası aldı.

Bunun yalnızca Realme Book Slim’in bazı modelleri için geldiğini belirtmekte fayda var. Intel Evo Platformunun ne olduğunu bilmiyorsanız, bazı belirli modelleri kapsayacaktır, biraz ışık tutabiliriz.

Intel Evo Platformu

Intel, Intel Evo Platformu için farklı özelliklere sahip yalnızca birkaç dizüstü bilgisayarı onaylar. Bu sertifikayı almak için bir dizüstü bilgisayarın yerine getirmesi gereken birkaç koşul vardır. Her şeyden önce, dizüstü bilgisayar, Intel Iris X grafikleriyle eşleştirilmiş bir 11. Nesil Intel Core işlemciye sahip olmalıdır.

Ayrıca, dizüstü bilgisayarın Wi-Fi 6 bağlantısına sahip olması ve uyku modundan bir saniyeden daha kısa sürede uyanması gerekir. Ayrıca laptop full HD ekran çözünürlüğü ile 9 saat pil ömrü sağlamalı ve Thunderbolt bağlantı noktasına sahip olmalıdır. Bunlar, Intel Evo Sertifikasyonu almak için bir dizüstü bilgisayarın yerine getirmesi gereken koşullardır.

Realme Book Slim Artık Evo Sertifikalı

Realme Book Slim Özellikleri

Realme Book Slim, sertifikayı yalnızca Intel Core i5 işlemcili varyantta alır. 11. nesil Intel core i3’e sahip varyant partinin dışında kaldı.

Farkında olmayanlar için Realme Book Slim, 8 GB RAM ve Intel Iris X grafikli 11. Nesil Intel Core i3 veya i5 işlemci taşıyor. Süper hızlı okuma ve yazma hızı için 512 GB PCIe SSD vardır. Gemide Wi-Fi 6 bağlantısı ve Thunderbolt bağlantı noktası da var.

Performans bölümünün yanı sıra Realme Book, ince çerçeveli 2K ekran ve DTS ses işlemeli Harman Stereo Speaks ile birlikte geliyor. Arduvaz, güçlerini 55Wh’lik bir pilden alıyor. Realme’ye göre bu, 11 saate kadar Full HD video sağlamak için yeterli. Dizüstü bilgisayar, kullanıcıların yarım saatin altında %0 veya %50 şarj alabilmesi için 65W şarj cihazıyla birlikte gelir.

Realme Book Slim, Windows 10 ve Microsoft Office Home ve Student önceden yüklenmiş olarak hiçbir ek ücret ödemeden gelir. Kullanıcılar ayrıca önümüzdeki ay piyasaya sürülmesinden sonra Windows 11’e yükseltebilecekler. Cihaz, Gerçek Mavi ve Gerçek Gri renk gruplarında gönderilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu