Razer Phone 2 Kamera Güncellemesi Yayınlandı - TeknoDiot.com

Razer Phone 2 Kamera Güncellemesi 60fps Kaydı Sağlıyor

Abone Ol 

Razer Phone 2 için çok beklenen Android 9 Pie güncellemesini başlattıktan kısa bir süre sonra, Razer şimdi cihazının kamera uygulaması için bir güncelleme yayınladı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Razer Phone 2’ye gelen yeni güncelleme, saniyede 60 kare (60fps) video kaydetme özelliğini getiriyor. Kullanıcılar artık cihazlarında yüklü olan kamera uygulamasının en son sürümüne sahip olduktan sonra videoları 1080p ve 4K olarak 60fps’de kaydedebilecek .

Razer yetkilisi “60FPS video kaydı için destek eklendi! En sevdiğiniz anları muhteşem pürüzsüz kare hızlarıyla kaydedin. Android P güncellemesi bu özelliğin kilidini açmak için gerekli ”dedi.

Razer Phone 2 Kamera Güncellemesi 60fps Kaydı Sağlıyor

Kamera uygulamasındaki bu yeni özellikten yararlanmak için Android 9 Pie güncellemesi gerekiyor. Bu yüzden kullanıcıların, saniyede 60 kare video kaydetmeye başlamadan önce cihazdaki en son Android sürümüne sahip olmaları gerekli.

Bu seçenek Razer Phone 2 sahiplerinin daha yumuşak ve daha doğal görünen videolar çekmesine olanak tanıyor. Razer Phone 2 Android Pie sürümüne güncellendiğinde, en son kamera uygulaması saniyede 60 kare hızında 1080p ve 4K video kaydetmek için kullanılabilir.

Göz atın:   Android için WhatsApp'ta Parmak İzi Kilidi Nasıl Etkinleştirilir?

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!