Tiktok Takipçi Satın Al

Razer Phone 2 Kamera Güncellemesi 60fps Kaydı Sağlıyor

Razer Phone 2 için çok beklenen Android 9 Pie güncellemesini başlattıktan kısa bir süre sonra, Razer şimdi cihazının kamera uygulaması için bir güncelleme yayınladı.

Razer Phone 2’ye gelen yeni güncelleme, saniyede 60 kare (60fps) video kaydetme özelliğini getiriyor. Kullanıcılar artık cihazlarında yüklü olan kamera uygulamasının en son sürümüne sahip olduktan sonra videoları 1080p ve 4K olarak 60fps’de kaydedebilecek .


Razer yetkilisi “60FPS video kaydı için destek eklendi! En sevdiğiniz anları muhteşem pürüzsüz kare hızlarıyla kaydedin. Android P güncellemesi bu özelliğin kilidini açmak için gerekli ”dedi.

Razer Phone 2 Kamera Güncellemesi 60fps Kaydı Sağlıyor

Kamera uygulamasındaki bu yeni özellikten yararlanmak için Android 9 Pie güncellemesi gerekiyor. Bu yüzden kullanıcıların, saniyede 60 kare video kaydetmeye başlamadan önce cihazdaki en son Android sürümüne sahip olmaları gerekli.

Bu seçenek Razer Phone 2 sahiplerinin daha yumuşak ve daha doğal görünen videolar çekmesine olanak tanıyor. Razer Phone 2 Android Pie sürümüne güncellendiğinde, en son kamera uygulaması saniyede 60 kare hızında 1080p ve 4K video kaydetmek için kullanılabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu