TeknoDiot
     
     
     

Razer Phone 2 Kamera Güncellemesi 60fps Kaydı Sağlıyor

Razer Phone 2 Kamera Güncellemesi 60fps Kaydı Sağlıyor

Razer Phone 2 için çok beklenen Android 9 Pie güncellemesini başlattıktan kısa bir süre sonra, Razer şimdi cihazının kamera uygulaması için bir güncelleme yayınladı.

Razer Phone 2’ye gelen yeni güncelleme, saniyede 60 kare (60fps) video kaydetme özelliğini getiriyor. Kullanıcılar artık cihazlarında yüklü olan kamera uygulamasının en son sürümüne sahip olduktan sonra videoları 1080p ve 4K olarak 60fps’de kaydedebilecek .

Razer yetkilisi “60FPS video kaydı için destek eklendi! En sevdiğiniz anları muhteşem pürüzsüz kare hızlarıyla kaydedin. Android P güncellemesi bu özelliğin kilidini açmak için gerekli ”dedi.

Razer Phone 2 Kamera Güncellemesi 60fps Kaydı Sağlıyor

Kamera uygulamasındaki bu yeni özellikten yararlanmak için Android 9 Pie güncellemesi gerekiyor. Bu yüzden kullanıcıların, saniyede 60 kare video kaydetmeye başlamadan önce cihazdaki en son Android sürümüne sahip olmaları gerekli.

Bu seçenek Razer Phone 2 sahiplerinin daha yumuşak ve daha doğal görünen videolar çekmesine olanak tanıyor. Razer Phone 2 Android Pie sürümüne güncellendiğinde, en son kamera uygulaması saniyede 60 kare hızında 1080p ve 4K video kaydetmek için kullanılabilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung, Yeni Galaxy A Serisiyle Satışlardaki Zararını Kapatmayı Planlıyor

Buğra Noyan

Xiaomi Mi 8 Özellikleri ve Fiyatı

Buğra Noyan

Xiaomi Patentleri Çift Kameralı Selfie Kamerası Tasarımında Yol Gösterici Oluyor

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.