«
  1. Ana sayfa
  2. Akıllı Telefon Haberleri
  3. Razer Phone 2, Şubat Ayının Sonunda Android 9 Pie Güncellemesine Kavuşacak

Razer Phone 2, Şubat Ayının Sonunda Android 9 Pie Güncellemesine Kavuşacak

Razer Phone 2, Şubat Ayının Sonunda Android 9 Pie Güncellemesine Kavuşacak Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Razer Haberleri

Razer Phone 2 akıllı telefon kullanıcıları için müjdeli haber verildi. Oyuncu akıllı telefonunun arkasındaki şirket olan Razer, Phone 2 modeli için Android Pie güncellemesine tarih verdi.

Razer Phone 2’nin Android 9 Pie güncellemesi, en son Şubat 2019 tarihli güvenlik düzeltme eklerini, Google’ın yeni gezinme hareketleri de dahil olmak üzere Android Pie ile sunduğu her şeyi getirecek. Razer Phone 2’de, güncellemeden sonra bunlar varsayılan olarak AÇIK olacaktır, ancak bunları manuel olarak kapatabilirsiniz. Razer Phone 2’nin Android Pie güncellemesi rootsuz cihazlar için gelecek hafta başlıyor.

Razer Phone 2, Şubat Ayının Sonunda Android 9 Pie Güncellemesine Kavuşacak Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Razer Haberleri

  • Razer Phone 2, Şubat Ayının Sonunda Android 9 Pie Güncellemesine Kavuşacak Akıllı Telefon Haberleri Android Haberleri Razer Haberleri

    Huawei Mate 20 Lite Kullanıcılarına Müjde!

Razer Phone 2 özellikleri

Cihaz arka tarafında iki adet 12 megapiksel kamera sensörüyle donatılmıştır; bunlar ana sensör olarak f / 1.7 açıklıklı geniş açılı 12 megapiksel Sony IMX363 ve f / 2.6 açıklıklı 12 megapiksel Sony IMX351 telefoto lens içerir. Özçekimlerin çekilmesi için ahize, öne bakan 8 megapiksel sabit odaklı bir kamera ile donatılmış.

Razer Phone 2, çift hoparlörü Dolby Atmos desteği ile donatılmıştır ve her birinde özel bir amplifikatör bulunur. Razer Phone 2’de bulunan bağlantı özellikleri, tek SIM, 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.2, NFC, GPS ve USB-C’dir. 4.000mAh pil içerir ve Quick Charge 4+ ve 15W kablosuz şarj desteği ile donatılmıştır.

 


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *