AMD

Razer En Sevdiğiniz Oyundan Size Özel Bir Telefon Kılıfı Yapacak!

Kullanıcılar bir telefon kılıfının kullanılmasının şirketlerin bir ahizenin tasarımına yatırım yapmak için çok para harcadıkları noktasını bir şekilde mağlup edeceğini iddia ediyor. Bunun nedeni kolayca çizilen cam ve alüminyum gibi malzemelerin kullanılması ve en azından korumaya çalışılır.

Bununla birlikte bazı durumlarda ince ve bastırılmış bir şeyleri tercih edebileceği, diğerleri ise büyük ama koruyucu bir şeyi tercih edebileceği gibi kişiliğimizi göstermemize izin vermeyecek kadar da vardır. Kişiliğinizi göstermek ve sevdiğiniz oyunların görsellerini yanınızdan ayırmayı istemiyorsanız Razer’in sizin için güzel bir sürprizi var.

Razer En Sevdiğiniz Oyundan Size Özel Bir Telefon Kılıfı Yapacak!

Şirket şimdi en sevdiğiniz oyunun tasarımlarını içeren özel telefon kılıfları satacaklarını açıkladı. Seçilebilecek çeşitli oyunlar var favori oyununuzu görmüyorsanız endişelenmeyin, çünkü Razer zaman içinde yeni tasarımlar eklemeyi planladıklarını belirtti.

Seçilebilecek iki kasa modeli olacak; daha hafif ve daha ince bir profil sunan bir “Lite” kasası veya biraz daha fazla dayanıklılık ve koruma sağlayacak bir “Sert” kasası olacak. Her iki ürün türü de polikarbonattan yapılacak ve her biri 40 $ olarak fiyatlandırılacak. Şimdilik Şu Cihazlar için kılıflar var; iPhone X, XR, XS ve XS Max, Pixel 2 XL, Huawei P10 Plus ve Samsung Galaxy S10 ve S10 Plus. Kontrol etmek istiyorsanız, buraya tıklayıp Razer’ın websitesine gidebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!