Tiktok Takipçi Satın Al

Ratchet & Clank: Rift Apart PC’ye Geliyor

Ratchet Clank: Rift Apart Nvidia teknolojileriyle PC'ye geliyor

Insomniac Games’in uzun zamandır beklenen, aksiyon-macera-platform oyunu Ratchet & Clank: Rift Apart, Nixxes Software tarafından PC’ye getiriliyor. 26 Temmuz’da çıkışını yapacak Ratchet & Clank: Rift Apart, NVIDIA RTX IO, NVIDIA Reflex, NVIDIA DLAA, NVIDIA DLSS 3, gerçek zamanlı ışın izleme ve benzeri pek çok teknolojiyle donatılıyor.

Ratchet & Clank: Rift Apart PC’ye Geliyor

Çok sevilen Ratchet & Clank serisi, eleştirmenlerce beğeniyle karşılanan Ratchet & Clank: Rift Apart’ın çıkışıyla birlikte yarın PC’ye geliyor ve oyun aşağıdakiler de dahil olmak üzere GeForce RTX platformunun sunduğu bütün avantajlardan faydalanıyor:

  • NVIDIA DLSS 3  – Yapay zeka destekli performans artışı. 4K çözünürlükte, tüm ışın izleme efektleri açıkken ve ayarlar maksimuma getirilmişken GeForce RTX 4080 ve 4090 ekran kartı kullanıcıları 140+ FPS’in tadını çıkarabilecek.
  • NVIDIA Reflex – Ratchet & Clank: Rift Apart’ta sistem gecikmesi %48 oranında azaltılıyor
  • NVIDIA RTX IO – Yapıların çok daha hızlı yüklenmesine olanak tanıyan ekran kartı destekli depolama teknolojisi.
  • NVIDIA DLAA – Ekran kartı konusunda sıkıntı yaşayan ama daha yüksek görüntü kalitesi isteyen kullanıcıları için oluşturulmuş yapay zeka destekli kenar yumuşatma.
  • Işın izleme – Gölgeler, ortam aydınlatmaları ve yansımalar, GeForce RTX Ekran Kartlarının özel ışın izleme çekirdeklerinde en yüksek hızda işlenecek.

NVIDIA DLSS 3, NVIDIA DLAA, NVIDIA Reflex, NVIDIA RTX IO, ve ışın izleme desteğiyle, GeForce RTX oyuncuları  Ratchet & Clank: Rift Apart’ın PC sürümünün keyfini çıkaracaklar.

Ratchet & Clank: Rift Apart PC’ye Geliyor

Diğer DLSS 3 Oyunları

Diğer DLSS oyunları arasında şunlar var:

  •  Remnant II – DLSS 2 desteğiyle piyasaya sürülüyor.
  •  NARAKA: BLADEPOINT  – Oyun ikinci yıl dönümünde ücretsiz olarak erişilebiliyor. NVIDIA DLSS 2 ve NVIDIA Reflex desteklerini içeriyor.
  •  SYNCED – DLSS 3, Reflex ve ışın izleme destekleriyle bu yaz erişilebiliyor.
  •   Wuthering Waves – DLSS 3 desteğiyle piyasaya sürülüyor.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu