Tiktok Takipçi Satın Al

Rapor: Apple Sonuçta 16 Mart Etkinliği Yapmayabilir

16 Mart'ta bir Apple olayına dair söylentiler dolaştı. En iyi Apple muhabirlerinden birine göre, bu olmuyor.

İnternette birden fazla kaynak tarafından 16 Mart’ta bir Apple etkinliğinden olabildiğince bahsedildi. Ancak, ünlü Bloomberg Apple muhabiri Mark Gurman’a göre, bu olmuyor!


Gurman, Apple haberleri söz konusu olduğunda içeriden bir ize sahip olduklarını iddia eden Jon Prosser ve Twitter sızıntıları @FrontTron ve @LeaksApplePro dahil olmak üzere bir grup Apple habercisine yanıt veriyordu. Daha önce, uzun süredir beklenen AirTag’leri , yeni iPad Pro’yu ve muhtemelen diğer ürünleri içerdiği (veya söylendiği) bir Apple etkinliği için 16 Mart’ı önerdiler.

Spekülasyona cevaben Gurman, “[o gün bir olay] olmayacak” diye yazdı. Bir de sonradan tweet , Gurman konum izleme AirTags başlatılması, bildiğim kadarıyla o farkında olduğu gibi, 16 Mart tarihinde gerçekleşecek olmaz doğruladı.

16 Mart’ta Apple Etkinliği yok

Cevabından, Mart olayının hiç olup olmayacağı ya da o belirli günde olmayacağı net değil.

Geçtiğimiz on yıl içinde Apple, 10 yılda altı yılda Mart etkinlikleri düzenledi. Geçen yıl, Mart ayında birinci aşamaya gelmemişti. Bununla birlikte, bu büyük olasılıkla, Apple’ın bir izleyici önünde canlı özel etkinliklerden önceden filme alınmış sanal etkinliklere geçmesine neden olan koronavirüs salgını nedeniyle oldu.

Apple’ın Mart 2020 için planladığı bir etkinlik olduğu teorisini güçlendiren, şirketin o ayki basın bülteniyle yeni iPad Pro tabletleri, iPad Pro için Magic Keyboard ve MacBook Air’i piyasaya sürmesi oldu.

Rapor: Apple Sonuçta 16 Mart Etkinliği Yapmayabilir

Kesinlikle Apple’ın Mart 2021 civarında piyasaya süreceği ürünler var. AirTags ve iPad Pro’ya ek olarak, yeniden tasarlanmış M1 Apple Silicon iMac ve yeni AirPod’lar da var. Ancak 20 Şubat’ta attığı bir tweet’te Jon Prosser, bu son ürünlerden herhangi birinin Mart ayında piyasaya çıkacağını duymadığını söyledi.

Q1 Olayı Muhtemelen Ufukta

Bununla birlikte, Mart ayı civarında bir Apple etkinliğinin olması inanılmaz derecede muhtemel görünüyor. Ancak , 402 söylentisine göre AppleTrack doğruluk oranı % 89,1 olan Mark Gurman’a karşı bahis oynamak , aptalca bir iş gibi görünüyor. Karşılaştırıldığında Jon Prosser, 147 söylentiye göre AppleTrack doğruluk puanının % 78,2 olduğunu gösteriyor.

Mart ayının yaklaşmasıyla, en azından Apple’ın ne planladığını öğrenmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız. Yine bir başka rekor kıran çeyrekte, Cupertino’daki insanların hayranları için kolları sıvadıklarını görmek kesinlikle büyüleyici olacak.

https://twitter.com/jon_prosser/status/1362958638478856192?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1362958638478856192%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.makeuseof.com%2Fapple-not-march-16-event%2F

Rapor: Apple Sonuçta 16 Mart Etkinliği Yapmayabilir

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu