Tiktok Takipçi Satın Al

Fiyat & Performans Canavarı RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi: Rampage MITHRIL PRO

Rampage MITHRIL PRO modelini yeni bir videoda yakından inceleme fırsatı bulduk. Buyursunlar Rampage MITHRIL PRO inceleme video;

Siyah USB Q Gaming Klavye olan Rampage MITHRIL PRO farklı animasyonlar sunan led aydınlatma ve benzeri özellikleri ile sizi cezbedebilecek şıklıkta tasarlandı. Köşeleri keskin hat çizgiler ile dayanıklı olarak dizayn edilmiştir.RAINBOW BACKLIGHT özelliği ile dilediğiniz gibi kullanmanın özgürlüğünü hissedin. Hybrid Switch tuşları sayesinde oyun oynarken eğlenceyi en hat safada yaşayın! Led aydınlatma tuşların lazer baskılı olması gece ve karanlıkta rahatlıkla görünebilmesini sağlar. Metal kasası mükemmel dayanıklılıkta dizayn edilmiştir.


Rampage MITHRIL PRO KB-RX8 Siyah USB Q Gaming Klavye Rainbow Ledli aydınlatması farklı led animasyon seçenekleri sunmaktadır Farklı raindbow kombinasyonu mevcuttur. Led aydınlatma sayesinde gece ve loş ortamlarda rahatça oyun oynayabilirsiniz. Bu farklı animasyon seçeneklerini fonksiyon tuşunu kullanarak zevkinize uygun bir biçimde ayarlayıp oyun oynamanın keyfini çıkarın. Led aydınlatmanın ışık şiddetini isteğinize uygun olarak arttırabilir ve azaltabilirsiniz. Klavyenizin alt kısmında bulunan portatif bilek destek padi sayesinde kolay ve ergonomikkullanımın tadını çıkartın.

Fiyat & Performans Canavarı RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi: Rampage MITHRIL PRO

Rampage MITHRIL PRO KB-RX8 Siyah USB Q Gaming Klavye ;<strong> Makro yazılımı sayesinde kendinize özel atamalar gerçekleştirmenize imkan tanır. Tuş içi led aydınlatma sayesinde karanlık ve loş ışıklı ortamlarda rahatlıkla</strong> tuşlarınızı görebilirsiniz.Lazer baskılı tuşları yüksek kalitede üretilmiştir. Klavyede<strong>”Hybrid teknoloji Switch”</strong> kullandık. 50 Milyon tuş ömrü ile uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Kendi klasmanındaki birçok klavyeden farklı olarak Türkçe tuş dizilimine sahiptir. Metal kasası çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kendine has makro yazılımı sayesinde gerekli ayarlamaları yapıp kişiselleştirebilirsiniz. Makro yazılım indirmek için tıklayınız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu